Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 30 Sie 2020 01:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 30
Loty: 44
Kilometry: 110 386
humptydumpty napisał(a):
agciak napisał(a):
Można próbować zmienić wylot z Warszawy na styczeń lub luty 2021-mi się udało

W systemie czy na infolinii?



Właśnie sprawdziłem, w systemie można zmienić rezerwację do końca sierpnia 2021 łapie ten kod i pokazuje mi tylko opłaty lotniskowe. Widocznie musieli przedłużyć promocje a jeszcze nie wydali oficjalnego oświadczenia.

ledakar napisał(a):
@maciass Mylisz się. Zakaz obowiązuje do 16.09. Nie dłużej. Bilety można normalnie kupić na stronie Qatar na trasie Warszawa - Male. Są dwie przesiadki, ale bilety da się kupić.

Zatem nie anulują loty, a puszczą z przesiadką przez FRA / ATH. Tak mieli moi znajomi (lecieli 26.08 na Malediwy Qatarem z Warszawy). Pewnie zmienią mi na lot WAW-FRA-DOH-MLE.



Z jednej strony spoko ale z drugiej chyba już wolałbym zmienić na PRG i lecieć z jedną przesiadką.

A wracając do odwoływania lotów to trochę za daleko poszedłem wnioskami, przepraszam. Założyłem, że jak nie sprzedają bezpośrednich lotów WAW-DOH to będą odwoływać te z promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#202 PostWysłany: 01 Wrz 2020 12:46 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Dzwoniłem dziś i powiedziano mi, że ta promocja została przedłużona do 31. marca. Taką informację dostali podobno wszyscy agenci.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kuba71 uważa post za pomocny.
 
      
#203 PostWysłany: 01 Wrz 2020 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 1365
Loty: 246
Kilometry: 399 411
srebrny
Mieliśmy lot na Bali na wrzesień. Dostaliśmy już jakiś czas temu informację o anulowaniu i klika możliwości do wyboru.
Trzy niemające sensu, w związku z bardzo niską ceną biletu ;)
Zamiana na voucher +10%, zamiana na ich mile, zwrot kosztów.

I bardzo ciekawa opcja - zatrzymanie biletu z ważnością 2 lat. A właściwie, jak rozumiem za 2 lata będzie można wybrać datę jeszcze o rok do przodu.
Cytuj:
If your ticket is fully unutilized, you will have up to two years to use the ticket, and can book your travel within a period of one further year after.


Przysłali nam potwierdzenie, że wybraliśmy taką opcję. Rezerwacja nie jest już widoczna w systemie, więc trzeba będzie się później kontaktować telefonicznie.
Bardzo nam to pasuje, może do tego czasu już coś się zmieni na świecie - ten rok na dalekie podróże i tak już stracony (i nie tylko z powodu koronawirusa dla nas).
Góra
 Profil Relacje PM off
humptydumpty lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#204 PostWysłany: 01 Wrz 2020 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
O, ciekawe. A myślicie, że anulowali, bo w ogóle na Bali nie latają? Zastanawiamy się jak byłoby z Australią - bo możliwe, że latają np. raz na tydzień dla Australijczyków, ale oczywiście turystów nie wpuszczają i wtedy anulacji nie będzie a lecieć też nie możemy..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 01 Wrz 2020 16:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Bali jest przecież zamknięte dla zagranicznych turystów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 01 Wrz 2020 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
Ok, jest zamknięte, wiem. Tak samo jak Australia. Ale pytanie czy latają tam, dowożąc Balijczykow na Bali lub Australijczyków do Australii czy zawiesili loty na Bali całkowicie stąd anulacja biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 08 Wrz 2020 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 30
Loty: 44
Kilometry: 110 386
Właśnie rozmawiałem z Infolinią i udało mi się przebookować nasze loty loty z WAW na loty z PRG.

ledakar napisał(a):
@maciass Mylisz się. Zakaz obowiązuje do 16.09. Nie dłużej. Bilety można normalnie kupić na stronie Qatar na trasie Warszawa - Male. Są dwie przesiadki, ale bilety da się kupić.

Zatem nie anulują loty, a puszczą z przesiadką przez FRA / ATH. Tak mieli moi znajomi (lecieli 26.08 na Malediwy Qatarem z Warszawy). Pewnie zmienią mi na lot WAW-FRA-DOH-MLE.


Niestety kiedy zapytałem o to czy jeśli zakaz się utrzyma to istniejące rezerwacje będą puszczane przez FRA albo ATH dostałem informację, że nie i będą po prostu odwoływane. Pytanie czy to niekompetencja Pani na infolinii czy ze względu na to, że przedłużyli promocje nie chcą ponosić większych kosztów.


@ledakar Twoja rezerwacja dalej wisi jako potwierdzona? Twoi znajomi lecieli WAW-FRA Qatarem czy jakąś inną linią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 08 Wrz 2020 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
humptydumpty napisał(a):
O, ciekawe. A myślicie, że anulowali, bo w ogóle na Bali nie latają? Zastanawiamy się jak byłoby z Australią - bo możliwe, że latają np. raz na tydzień dla Australijczyków, ale oczywiście turystów nie wpuszczają i wtedy anulacji nie będzie a lecieć też nie możemy..

Rozmawiałem wczoraj z konsultantką na polskiej infolinii QR - według jej słów jeśli w danym kraju występują restrykcje dotyczące zakazu podróży turystycznych to taka sytuacja pozwala na anulowanie biletu (przez infolinię) i pełny zwrot.
Góra
 Profil Relacje PM off
humptydumpty lubi ten post.
humptydumpty uważa post za pomocny.
 
      
#209 PostWysłany: 18 Wrz 2020 10:40 

Rejestracja: 11 Wrz 2019
Posty: 25
adrian.bielewicz napisał(a):
Dzwoniłem dziś i powiedziano mi, że ta promocja została przedłużona do 31. marca. Taką informację dostali podobno wszyscy agenci.

promocja została przedłużona do 31 marca, to znaczy, że do 31 marca można dokonywać rezerwacji na przyszłe loty, czy do listopada/grudnia (jak było pierwotnie w założeniach promocji) można dokonywać rezerwacji na podróż w terminie do 31 marca? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 18 Wrz 2020 11:04 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Rezerwacja jak poprzednio, do 28 listopada 2020. Loty do 31 marca 2021. Innymi słowy, trzeba coś wziąć "w ciemno", a potem jak nie wyjdzie, to chyba niewiele się będzie dało zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 18 Wrz 2020 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
Informacyjnie - mimo że w warunkach kodu było, że loty muszą być wykonywane przez QR, to w razie potrzeby przebukowują też na inne linie, w moim przypadku na LH.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 23 Wrz 2020 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
A wchodzą Wam jakieś loty w dobrych cenach? Tak jakby nic na żadnym kierunku się nie łapało...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 23 Wrz 2020 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
@Kuba71 Rezerwacja dalej wisiała jako potwierdzona (może błąd w systemie), ale nanieśli zmianę godzinową i zmieniłem na FRA-DOH-MLE-DOH-FRA, ze względu na dziecko (krótka 1 przesiadka), zamiast 3-ech (ostatnia opcja z Warszawy).

Obecnie jestem juz na Malediwach. Lot w pierwszą stronę bardzo w porządku - FRA-DOH obłożenie może z 15% samolotu, mega pusto. Trasa DOH-MLE to juz lepiej tak 60%. Wynik testu na COVID sprawdzali mi trzy razy - we FRA, DOH i MLE (ale to już resort). W DOH działa jak coś już salonik na PP, te z Goldami też były otwarte i w DOH mnóstwo ludzi na lotnisku mimo, że godzina 23:00. Ogólnie to jako ciekawostkę widziałem kolejkę (tak z 80-90 osób) na wejście na lot DOH-AKL. Ciekawe, ze tylu obywateli wraca teraz do NZ.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#214 PostWysłany: 29 Wrz 2020 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
@ledakar
podpowiedz coś z tym MLE jak to wygląda na miejscu? Mam wolny tydzień w listopadzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 04 Paź 2020 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Teraz oferta dla nauczycieli:

https://www.headforpoints.com/2020/10/0 ... eachers-2/
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#216 PostWysłany: 05 Paź 2020 09:25 

Rejestracja: 12 Lip 2019
Posty: 175
udało sie jakiemuś nauczycielowi?
to darmowy lot RT?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 05 Paź 2020 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
pokazuje, że dzisiaj limit już jest wyczerpany na nasz kraj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 05 Paź 2020 10:23 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Nic nie jest darmowe ;) natomiast jeśli zasady są takie same jak dla medyków, to płaci się tylko podatki i opłaty lotniskowe (czyli cena zazwyczaj atrakcyjna). Różnica jest taka, że "nauczycielom" dają tylko bilety na 1. osobę. Kto chce popróbować szczęścia, to musi zarwać trochę nocy i się... wstrzelić w szczęśliwą chwilę. Pewnie po sekundzie pula jest wyczerpana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 05 Paź 2020 10:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 78
kostek966 napisał(a):
pokazuje, że dzisiaj limit już jest wyczerpany na nasz kraj

Skąd masz taką informacje?
Mam też pytanie o formularz rejestracyjny - co wpisać w miejscu "indetyfikator pracownika lub numer referencyjny"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 05 Paź 2020 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
wypełniłem wniosek i wysłałem i info, że już limit wyczerpany na nasz kraj, wpisałem 0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: adamp54 oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group