Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 29 Sie 2014 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
ależ owijacie w bawełnę...

jak zrobię rezerwacje na cały hostel (40 łóżek) na cały rok (14600 osobodób) za przypuśćmy 131400 euro to czy mi zwrócą 146000 euro czyli będę 14600 euro do przodu?
8-)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 29 Sie 2014 09:59 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 112
Kilometry: 172 019
namteH napisał(a):
ależ owijacie w bawełnę...

jak zrobię rezerwacje na cały hostel (40 łóżek) na cały rok (14600 osobodób) za przypuśćmy 131400 euro to czy mi zwrócą 146000 euro czyli będę 14600 euro do przodu?
8-)



kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, ale wątpie:)
Góra
 Profil Relacje PM off
juliuszatko lubi ten post.
juliuszatko uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 29 Sie 2014 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
A mówili że Maris to był hardkorowiec :D
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 19 Wrz 2014 08:51 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 142
Loty: 2
Kilometry: 830
uzi89 napisał(a):
A czy jak mam dwa noclegi i zrobię rezerwację osobne to tez otrzymamy 2cashbacki czy tylko jeden raz można otrzymać za booking?


Też się właśnie zastanawiam, ale chyba nie ma mowy o żadnym limicie na osobę... Chyba to przetestuję, przynajmniej raz :)
_________________
http://www.pmiska.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Wrz 2014 09:27 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
Nie wiem jakim cudem, ale dostałem JUŻ TERAZ 10 euro rezerwując nocleg na listopad :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Wrz 2014 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Aha, czyli rozumiem, że jeśli mam już istniejącą rezerwację na listopad na 8 nocy w tym samym hotelu z opcją zapłaty na miejscu (niestety przy płatności online chcieli prawie 20 euro więcej), to już nic z tym nie zrobię i nie skorzystam z oferty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 19 Wrz 2014 16:11 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
skrzat napisał(a):
BTW, Aklamio, podobnie jak inne strony z cashbackiem (np. topcashback), daje też uszczknąć co nieco z rezerwacji np. IHG, Hilton, Best Western, Lufthansa, Air France itd.


A czy takie przekierowanie nie szkodzi np. promocjom "Into The Nights 2014"?? pytam w kontekście zaliczania noclegów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Wrz 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
JJ2010 napisał(a):
skrzat napisał(a):
BTW, Aklamio, podobnie jak inne strony z cashbackiem (np. topcashback), daje też uszczknąć co nieco z rezerwacji np. IHG, Hilton, Best Western, Lufthansa, Air France itd.


A czy takie przekierowanie nie szkodzi np. promocjom "Into The Nights 2014"?? pytam w kontekście zaliczania noclegów...

Nie wiem jak przy promocji typu Big Win czy Into The Nights w IHG, ale w Accor i Best Western bez problemu zaliczyły mi się noclegi i punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Wrz 2014 16:30 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Jeśli IHG dalej by widziało, że to przez ich stronę, to chyba nie powinno być problemu ;)
Rozumiem, że waluta nie ma znaczenia? Stronka jest niemiecka, i teraz czy na bookingu muszę mieć ojro, czy mogę płacić w PLN?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Wrz 2014 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
hmax napisał(a):
jak ktoś skorzysta z KD i zadziała cashback to proszę dać znać :)



ja zrobiłem 5 rezerwacji kartą debetową przy czym jeden hostel pobrał kasę. Resztę płaciłem do ręki. Cashback wpłynął już na moje konto w EUR po kilku dniach od pobytu. Co ciekawe nie ma minimalnej kwoty. Nocleg za 26,10 PLN zwrot 10 EUR. Nic tylko rezerwować :-)

Właśnie przerabiam kolejne noclegi. Płatności cześciowe, gotówką i KD, nie place kredytówką na wszelki wypadek.

Jak dla mnie rewelacja cały pobyt w Bułgarii (5 rezerwacji, w tym 7 noclegów) i koszt w sumie 3,42 (uwzgledniając cashback 50 EUR = 210 PLN, ktory jest na moim koncie). Calość dla znajomych opisałem na blogu. Jak kogoś interesuje zapraszam :-)

REWELKA !!!

Jeśli chodzi o kod polecający to są ich różne formy, np. 5 EUR dla polecającego i 5 EUR dla tego kto skorzysta.
Rozumiem, że każdy chce obniżyć sobie koszty max. i polecenie noclegu należy ominąć szerokim łukiem, zatem swojego kodu nie podaje zabierz całe 10 EUR rezerwując jako zalogowany użytkownik Aklamio.
Dodam jeszcze, jako podpowiedź (choć to może oczywiste) że np. 3 dniowy nocleg rozbijam na 2 miejsca.
Pierwszy i trzeci dzień w hostelu A, drugi w hostelu B w sąsiedztwie. w ten sposób wpada 30 EUR, a nie 10, jak dla mnie to różnica, no i właściwie śpię zadarmo :-). Wiem, że są tacy którym 2x przenosiny np. o 200 m sprawią problem, więc to opcja dla takich jak ja, ktorzy dużo podróżuja i nie stać ich na rozrzutność i narzekanie. Zresztą okazja spania niemal zadarmo to jak tanie latanie :-) Trzeba max. korzystać jeśli tylko się trafi i nas zainteresuje.
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 19 Wrz 2014 20:28 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
skrzat napisał(a):
JJ2010 napisał(a):
skrzat napisał(a):
BTW, Aklamio, podobnie jak inne strony z cashbackiem (np. topcashback), daje też uszczknąć co nieco z rezerwacji np. IHG, Hilton, Best Western, Lufthansa, Air France itd.


A czy takie przekierowanie nie szkodzi np. promocjom "Into The Nights 2014"?? pytam w kontekście zaliczania noclegów...

Nie wiem jak przy promocji typu Big Win czy Into The Nights w IHG, ale w Accor i Best Western bez problemu zaliczyły mi się noclegi i punkty.


niestety IHG mi nie wyszukuje Aklamio, więc nie ma tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 19 Wrz 2014 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
JJ2010 napisał(a):
skrzat napisał(a):
JJ2010 napisał(a):
skrzat napisał(a):
BTW, Aklamio, podobnie jak inne strony z cashbackiem (np. topcashback), daje też uszczknąć co nieco z rezerwacji np. IHG, Hilton, Best Western, Lufthansa, Air France itd.


A czy takie przekierowanie nie szkodzi np. promocjom "Into The Nights 2014"?? pytam w kontekście zaliczania noclegów...

Nie wiem jak przy promocji typu Big Win czy Into The Nights w IHG, ale w Accor i Best Western bez problemu zaliczyły mi się noclegi i punkty.


niestety IHG mi nie wyszukuje Aklamio, więc nie ma tematu


Ja korzystam z Topcashback, tam jest 5% na IHG
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 19 Wrz 2014 21:58 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Jak długo czekaliście na zmianę z pending na potwierdzony cashback? 5 września miałem nocleg i nadal czekam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 19 Wrz 2014 22:18 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
kriss napisał(a):
ja zrobiłem 5 rezerwacji kartą debetową przy czym jeden hostel pobrał kasę. Resztę płaciłem do ręki.

Używałeś karty na booking.com do potwierdzenia rezerwacji, a płaciłeś na miejscu w hostelu? Pytam, bo to co mnie interesuje jest tylko płatne na miejscu i zastanawiam się czy będzie z tego cashback...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Wrz 2014 22:34 

Wirecki1 napisał(a):
kriss napisał(a):
ja zrobiłem 5 rezerwacji kartą debetową przy czym jeden hostel pobrał kasę. Resztę płaciłem do ręki.

Używałeś karty na booking.com do potwierdzenia rezerwacji, a płaciłeś na miejscu w hostelu? Pytam, bo to co mnie interesuje jest tylko płatne na miejscu i zastanawiam się czy będzie z tego cashback...



To samo mnie interesuje. Przed chwilą dokonałem rezerwacji na 1 noc gdzie cena wynosiła 99 pln. Potwierdzenie z booking mam na meilu. I co dalej ? Na miejscu mam zapłacić tą kwotę bo nawet nie żądało przy rezerwacji numeru karty. Co z cashback? Skoro mam zapłacić gotówką w hostelu?
Góra
 PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Wrz 2014 23:03 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4040
złoty
Przeciez wyraznie jest napisane,ze platnosc karta,wiec jesli nie ma mozliwosci platnosci karta, to zwrot sie nie nalezy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Wrz 2014 23:29 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Przecież wyraźnie kriss napisał, że płacił do ręki...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Wrz 2014 06:37 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Po jakim czasie do rezerwacji kasa zaczyna wisieć jako 'pending'?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Wrz 2014 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
Anonymous napisał(a):
Wirecki1 napisał(a):
kriss napisał(a):
ja zrobiłem 5 rezerwacji kartą debetową przy czym jeden hostel pobrał kasę. Resztę płaciłem do ręki.

Używałeś karty na booking.com do potwierdzenia rezerwacji, a płaciłeś na miejscu w hostelu? Pytam, bo to co mnie interesuje jest tylko płatne na miejscu i zastanawiam się czy będzie z tego cashback...



To samo mnie interesuje. Przed chwilą dokonałem rezerwacji na 1 noc gdzie cena wynosiła 99 pln. Potwierdzenie z booking mam na meilu. I co dalej ? Na miejscu mam zapłacić tą kwotę bo nawet nie żądało przy rezerwacji numeru karty. Co z cashback? Skoro mam zapłacić gotówką w hostelu?



Akurat w moim przypadku każdy z hosteli życzył sobie nr karty. Mam spaecjalną do tych zadń debetówkę, tzn taką na której fortuny nie ma (prepaid) i jak sobie życzą "rozdaje numery". To napewno bezpiecznie do bookowania bo jeśli nieoczekiwanie kasa "zmieni właściciela" to zginą co najwyżej grosze.
Płaciłem do ręki bo w niektówrych hostelach nie mają wcale terminali, a rezerwacja karta jest w razie "W"

Jak jest w przypadku, gdy hostel przy bookowaniu nie wymaga katy ? tego nie wiem, nie miałem przy tych rezerwacjach takiej sytuacji.

Co do statusu "Pending" pojawia się u mnie max. do 3 godzin (w większości przypadków do godziny), a zrobiłem już 18 rezerwacji (bo mam rozległe plany) i we wszystkich przypadkach było to raczej na bieżąco. Zatem jeśli rezerwacja nie wymaga karty, a wskoczyła kasa na status Pending to chyba będzie ok., jeśli nie to raczej kiepsko to widzę. Ale to tylko moja opinia, choć wydaje się logiczna.
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 20 Wrz 2014 10:20 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
Płacił ktoś entropayem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group