Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Lis 2016 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
macq91 napisał(a):
Cytuj:
Ja napisalam @, osobiście to chyba nie ma się co fatygowac

Odpisali coś bo u mnie nadal biletów brak.


Tak, napisałam maila i jak pisze kolega wyżej, złożyłam reklamację przez iPKO. Odpowiedź lekko mnie zatkała :D W odp. uzyskałam informację, że spełniłam warunki promocji, a czas na wysyłkę mają do 30 - wszystko na zasadzie odpowiedzi kopiuj-wklej, bo na żadne moje pytanie nie uzyskałam odpowiedzi. Co więcej, chciałam następnego dnia odpisać, że nie dostałam odpowiedzi na swoje pytanie, ale odpowiedź i moja reklamacja zniknęła z zakładki pytania/zgłoszenia :lol: Poczekam sobie do końca miesiąca, mi się nie spieszy.
Co do samego banku, byłam w PKO też z powodu problemów z założeniem i byłam mile zaskoczona - szalenie miła obsługa, aczkolwiek średnio kompetentna (też musiała konsultantka dzwonić ze 3 razy do innych osób). Natomiast wiedzy o tym, kiedy nam prześlą bilety/kasę to oni nie mają, bo to nie jest jakaś promocja lokalna, tylko ogólnopolska, stąd też kontakt raczej przez iPKO.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 01 Gru 2016 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Jest 1 grudnia a biletów nie otrzymałem, które jak mi odpisali miałem dostać do 30 listopada. Konto założyłem na początku września. Ktoś wie gdzie mogę składać, reklamację, zażalenie? Ktoś jest w podobnej sytuacji?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 01 Gru 2016 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Mi przysłali z łaski swojej wczoraj. Napisz reklamację przez ipko, powód marketing czy coś takiego.
Edycja: sprawdziłam, w iPko wybierasz Wiadomości - Pytania/zgłoszenia - Reklamacja - Marketing usług bankowych - Konkursy / oferty promocyjne. Czas oczekiwania na odpowiedź ok 2-3 dni.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo


Ostatnio edytowany przez invasion, 01 Gru 2016 21:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 01 Gru 2016 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
macq91 napisał(a):
Jest 1 grudnia a biletów nie otrzymałem, które jak mi odpisali miałem dostać do 30 listopada. Konto założyłem na początku września. Ktoś wie gdzie mogę składać, reklamację, zażalenie? Ktoś jest w podobnej sytuacji?


Jeśli spełniłeś warunki i nie dostałeś biletów to napisz reklamację. Bilety dostaniesz w formie wiadomości wewnętrznej w bankowości internetowej. Chyba, że warunek spełniłeś pod koniec obowiązywania promocji to możesz obejść się smakiem bo była pewna pula biletów.
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 02 Gru 2016 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Przysłali zaległe bilety i przeprosili za zwłokę.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 23 Sty 2017 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
No i mamy kolejną edycję promocji. Zasady bardzo podobne ;)


Ostatnio edytowany przez mashacra, 14 Mar 2017 14:25, edytowano w sumie 1 raz
link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Sty 2017 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 491
Nie działa dla uczestników poprzedniej promocji - komunikat że ten pesel brał już udział. Na infolini twierdzą że jak się brało udział kiedyś to teraz nie można, regulamin nic o tym nie mówi. Jednym słowem to co kojarzy mi sie z tym bankiem - b..ałagan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 18 Lut 2017 09:29 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Czy otrzymał ktoś już bilety? Warunki spełniłem na początku lutego, kody miały być do wczoraj a tu cisza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 18 Lut 2017 10:37 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Tak, dostałem wczoraj popołudniu. Na LS pisali, że już w czwartek zaczęły przychodzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 14 Mar 2017 09:39 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Druga pula biletów (kodów) już we wiadomościach w iPKO.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Mar 2017 02:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 117
Loty: 17
Kilometry: 31 857
Przy zamykaniu dzwonią z utrzymania i za zostawienie konta dają kolejne 2 bilety ;)
Można wziąć i znowu zamknąć, ja jednak nie skorzystałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group