Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Wrz 2016 23:28 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
procedura przez kuriera jest strasznie długa ;/ Czekać na potwierdzenie danych przez telefon, potem na termin od kuriera, potem na kuriera.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#22 PostWysłany: 08 Wrz 2016 23:36 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Po potwierdzeniu danych przez telefon, można się zarejestrować do dedykowanej promocji kinowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 15 Wrz 2016 15:07 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Co za beznadziejny bank.. no tak Polski.. Nie dzialało hasło startowe z koperty do ipko.pl Dziewczyna zadzwoniła i pomyliła się przy weryfikacji maila (trzeba podać..) zamknęła się furtka do uzyskania nowego hasła. Trzeba iść do placówki.. Ręce opadaja.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Wrz 2016 15:34 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
@luka89waw Dzwoń na ich bezpłatną infolinię 800302302, oni wiedzą że mieli błąd w systemie. Ja trzykrotnie wpisywałem kod do pierwszego logowania przez co zablokowałem konto. Również na początku wysyłali do oddziału ale potem udało się wszystko załatwić przez telefon, po weryfikacji danych przez konsultanta oraz podaniu dwóch sms-owych kodów, dzięki którym zmieniłem hasła do logowania telefonicznego i internetowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 15 Wrz 2016 15:41 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Konto na dziewczynę a ona już nie ma siły dzwonić do nich.. Co Ty poda swój nr klienta to "nie możemy nic zrobić przez złą weryfikacje danych" (Te pytania różne...) Zapraszamy do placówki"
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Wrz 2016 07:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 491
Moja żona tez nie miała już nerwów do słuchania muzyczki - nie działało www i nie dało sie aktywować karty. Wizyta w oddziale pomogła.
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 30 Wrz 2016 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 491
Żona wlasnie dostała smsa i kody są w wiadomościach po zalogowaniu do ipko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Wrz 2016 23:46 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
26go zaksięgowane.

Aktualnie
Cytuj:
Brak wiadomości
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 13 Paź 2016 11:10 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Przysłali mi kody. Sprawdźcie serwis internetowy, ważne od 14.10.2016 r. do 14.04.2017 r.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Paź 2016 14:32 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Super też dostałem takie same :)
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Lis 2016 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
A ktoś może nie dostał jeszcze żadnych biletów? Warunki spełnione, rejestracja na początku września, pierwsza płatność kartą miesiąc temu, a biletów brak :) Nie chce mi się do nich pisać @, ale chyba napiszę. Dostaliście teraz drugą turę? @‌ane.wald‌ @‌luka89waw‌
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Lis 2016 16:33 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
^ Mi przesłano od razu dziesięć kodów.
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 02 Lis 2016 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Także nie otrzymałem jeszcze biletów, warunki spełniłem na początku września. Przechodzę codziennie pod ich oddziałem przynajmniej z dwa razy dziennie ale jakoś nie mam siły/ochoty/czasu tego załatwiać i liczę że w końcu bilety pojawią się na koncie. Jeśli do końca tyg nic nie wpłynie to się przejdę.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Lis 2016 02:23 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
invasion napisał(a):
Dostaliście teraz drugą turę? @‌ane.wald‌ @‌luka89waw‌
Ja dostałem też całość 13/10
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 03 Lis 2016 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
macq91 napisał(a):
Także nie otrzymałem jeszcze biletów, warunki spełniłem na początku września. Przechodzę codziennie pod ich oddziałem przynajmniej z dwa razy dziennie ale jakoś nie mam siły/ochoty/czasu tego załatwiać i liczę że w końcu bilety pojawią się na koncie. Jeśli do końca tyg nic nie wpłynie to się przejdę.

Ja napisalam @, osobiście to chyba nie ma się co fatygowac

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 03 Lis 2016 15:39 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Może przeoczyłem ale czy są gdzieś warunki wykorzystania tych kodów? Obejmują one seanse weekendowe?
Ostatnio byłem na Wołyniu ale chyba w środku tygodnia, po podaniu kodu, na voucherze miałem napisane 11 pln ale to już jako ciekawostka. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 03 Lis 2016 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Na weekendowe jak najbardziej, także na premiery i pokazy przedpremierowe, ale nie na pokazy specjalne (np. maratony).
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 04 Lis 2016 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Odwiedziłem dziś oddział PKO a że miałem trochę czasu to zamiast skorzystać z bankomatu postanowiłem poczekać i podejść do działu obsługi klienta. Pani, lat ok 50 po usłyszeniu mojego pytania o bilety powiedziała cytuję,, komputer nie jest mi wstanie powiedzieć nic o pańskim problemie''. Dowiedziałem się także, że owa pani nie chodzi osobiście do kina ale jej córka chodzi i z tego co jej mówiła to najpierw wybiera się film a potem kupuje bilety więc jak ja nie wybrałem filmów to nie wie jak te bilety mają do mnie dotrzeć. Nie skomentowałem nawet tego, a potem owa pani spytała się czy mam smartfona i korzystam z aplikacji IKO bo jeśli nie to może pokazać mi jak. Podziękowałem i wyszedłem.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 14 Lis 2016 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Cytuj:
Ja napisalam @, osobiście to chyba nie ma się co fatygowac

Odpisali coś bo u mnie nadal biletów brak.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 14 Lis 2016 13:24 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
@macq91 Założyłem konto z promocji kinowej i z polecenia. Bilety do kina dostałem, ale pieniędzy za polecenie nie. Terminy wypłaty minęły, więc złożyłem reklamację i dopiero po drugim odwołaniu się, przyznali mi 100 zł. Nie ma co zwlekać bo na odpowiedź czeka się od kilku dni do nawet 2 tygodni (oczywiście regulaminowo mają 30). Czepiają się głupot (lub odpowiadają nie na temat) i najlepiej w reklamacji bardzo szczegółowo im wszystko opisać z konkretnym uzasadnieniem. I najlepiej złożyć przez iPKO.

Wysłane z mojego Mi-4c
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group