Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 225 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Miles&Smiles TK]
#221 PostWysłany: 02 Kwi 2020 12:31 

Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
W Turkishu to normalne, że jak nie utrzymujesz Elite (Gold), to spadasz do Classic Plus (Silver).
Z kolei jak masz Elite Plus (Gold), to spadasz po 2 latach zawsze do Elite (Gold).

Wygląda na to, że jeśli Golda (Elite) straciłeś w lutym 2020, to status spadł ci do Silvera - Classic Plus (luty 2022).
I dodali ci 6 miesięcy do sierpnia 2022.

Silver w Turkishu daje w sumie niewiele.
Właściwie powinieneś mieć więcej bagażu u nich i np. bagaż w niektórych liniach *A w taryfach bezbagażowych (np. w LOT).

Zdobędziesz 40 tysięcy mil w pierwszym roku (cholera wie, jak to teraz będzie działało) i wracasz do Golda.
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.

#222 PostWysłany: 02 Kwi 2020 13:10 
Awatar użytkownika

HON fly4free
odpowiedzieli - z grubsza, mam spadać na drzewo....
Cóż, spodziewałem się raczej takiej odpowiedzi. Prawdę mówiąc, nawet gdyby przywrócili mi to Elite i wydłużyli o 6 miesięcy, to przy aktualnej sytuacji pewnie i tak nic z tego bym nie miał. Jedyne loty, które mam zaplanowane w *A i tak są w C, więc zyskałbym jedynie dostęp o saloników *G w MUC i FRA, a o jakimś locie TK, co by dozbierać brakujące punkty do wydłużenia Elite o 2 lata też raczej nie byłoby mowy.
 Relacje PM off  

#223 PostWysłany: 06 Kwi 2020 12:31 

srebrny
Dziwna sprawa, mój status został przedłużony z lipca 2021 do stycznia 2022. Ale, w liczniku mil potrzebnych do przedłużenia statusu, mam tylko te od lutego tego roku. Czyli jakby nie brali pod uwagę tych zebranych od sierpnia zeszłego roku do stycznia. Mam nadzieję że to tylko tymczasowy błąd.

#224 PostWysłany: 18 Cze 2020 09:38 

złoty
Za zakup mil do 21 czerwca można uzyskać do 100% więcej mil (przy najwyższych statusach i minimum 50k mil)

https://www.turkishairlines.com/en-tr/m ... aiting-you

Załącznik:
More_Bonus_Miles_awaiting_you!_Campaigns_Turkish_Airlines_®_-_2020-06-18_09.36.03.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#225 PostWysłany: 30 Wrz 2020 22:27 

Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Dobra nowina. Turkish wydłuża statusy o jeden rok.

Do tej pory miałem wydłużony do końca 2020, teraz o kolejny rok do końca 2021 roku.

Innych zmian poza datą nie zauważyłem.

[ 225 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości