Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Kwi 2018 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 51
Dzień Dobry,

Chciałem Was prosić o pomoc w znalezieniu najtańszego transportu z Genewy do Chamonix, na razie udało mi się znaleźć takie opcje:

- Flixbus >> 8 Euro
- easybus >> 17 funtów
- busik (http://www.chamonix.net) >> 20 Euro

Przylatuję do Genewy 26.05. o 11:50, powrót 29.05. o 18:00. Najbardziej pasuje mi na chwilę obecną Flixbus, z tym że odjeżdża dopiero o 18:10, także popołudnie zostaje na zwiedzenie Genevy. Niestety nie kursuje 29.05.

Czy są jeszcze jakieś opcje dojazdu/powrotu w cenie około 10 Euro? Jak najtaniej dojechać z lotniska nad jezioro genewskie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 21 Kwi 2018 20:21 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
ouibus, prosto z lotniska, kilka kursow

https://fr.ouibus.com/recherche?origin= ... Btype%5D=A
Góra
 Profil Relacje PM off
monkahead uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group