Fly4free.pl

Tydzień na Martynice za 3285 PLN. Loty first minute z Warszawy + apartament

3285 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Anastasiia B / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie planować wyjazdy z wyprzedzeniem? Jeżeli nie przepadacie za zimową aurą, warto będzie zrobić sobie krótką przerwę od styczniowego chłodu w Polsce. Na Karaiby będziecie mogli polecieć z samym dowodem osobistym!

Na Martynikę udacie się dopiero w przyszłym roku, w terminie 15 – 22(23) stycznia. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym pensjonacie marina sun 2. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od plaży, a z balkonu będziecie mieli wspaniały widok na pobliską zatokę.

Termin podróży: styczeń 2023
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3285 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1251 PLN/tydzień/2 osoby

W marina sun 2 czeka na was nowoczesny apartament, którego wystrój utrzymano w jasnych kolorach. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne udogodnienia, a z okien będziecie mieli wspaniałe widoki na morze.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »