Fly4free.pl

Ferie zimowe w Europie: zbiór tanich lotów do Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Francji i na Maltę od 68 PLN. Loty z Polski

68 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Arts-Illustrated-Studios / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie macie jeszcze planów na tegoroczne ferie zimowe? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zbioru tanich lotów i wybierzcie się na wycieczkę do jednego z europejskich miast! ZZnajdzie się coś zarówno dla miłośników city breaków, jak i dla tych spragnionych południowego słońca.

Na wycieczkę w okresie ferii zimowych będziecie mogli wybrać się z KrakowaKatowic Modlina. W zależności od waszego wyboru polecicie do HiszpaniiWłochPortugaliiFrancji lub na Maltę. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair.

Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możecie tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: styczeń – luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 180 PLN/pokój

W Cagliari zatrzymajcie się w 4* hotelu Sardegna, Suites & Restaurant. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym znajdziecie pokoje wyposażone w prywatne łazienki i wygodne łóżka. Otrzymacie też bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malcie polecam wam noclegi w 4* hotelu Be. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Z obiektu rozpościerają się piękne widoki na okolicę. Pokoje są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: gevision / Shutterstock
Foto: Catarina-Belova / Shutterstock
Foto: Yuliya-Halianiuk-Shutterstock
Przydatne informacje
 • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
 • Na ten moment wjazd do Francji jest możliwy po ukazaniu Unijnego Certyfikatu Covid.
 • Aktualne restrykcje i ograniczenia na miejscu, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Dodatkowe informacje na temat aktualnych obostrzeń na Malcie znajdziecie tutaj.
 • Wszyscy podróżni przekraczający włoskie granice muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa – niezależnie od statusu szczepień.
 • Aby wjechać do Portugalii, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Aktualne przepisy obowiązują do 9 stycznia.
 • Natomiast obecne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »