Fly4free.pl

Ferie zimowe: 9 dni w Playa del Carmen za 2604 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 3* hotelu

2604 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: SVongpra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Półwysep Jukatan to idealne miejsce na zimowy wypoczynek. W tej części Meksyku nie dość, że zastaniecie słoneczną pogodę oraz wysokie temperatury, to będziecie mieli okazję także pozwiedzać! Na odkrycie czekają: cenoty (wapienne studnie), Majańskie ruiny (Chichen Itza, Cobá, Mayapán, Uxmal) oraz wspaniałe plaże (Cancun, Tulum i Playa del Carmen).

Nad meksykańskie wybrzeże Morza Karaibskiego udacie się w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim, śląskim.

Do Cancun wylecicie 11 lutego z warszawskiego lotniska im. Chopina, a do stolicy Polski wrócicie po 9-dniowym pobycie w Meksyku (21.2 – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe). W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Meksyku zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Yukon, który znajduje się w kurorcie Playa del Carmen. Z międzynarodowego lotniska w Cancun w okolice hotelu dojedziecie autobusem firmy ADO za ok. 50 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 11 – 20 (21) lutego 2022 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 9-dniowe zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 2604 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 4134 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa »

Hotel 1074 PLN/2 osoby/9 dni

W Playa del Carmen rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Yokun, który od miejskiej plaży Los Fundadores oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic oraz suszarka. Na terenie obiektu znajduje się basen, a we wszystkich pomieszczeniach zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 612 PLN/9 dni

W trakcie pobytu na półwyspie Jukatan macie zamiar także pozwiedzać? W takim rozważcie wypożyczenie samochodu zaraz po przylocie do Cancun. Za wynajem Chevroleta Beat lub podobnego modelu zapłacicie od 68 PLN/doba.

Ferie w Meksyku

W lutym na półwyspie Jukatan panować będzie iście letnia pogoda z temperaturami oscylującymi w granicach 26-28 stopnia Celsjusza oraz ponad 9 godzinami słonecznymi. Po relaks oraz odpoczynek wybierzcie się na plaże: Punta Esmeralda, Xcalacoco, 88, Los Fundadores oraz Esmeralda.

Jeżeli cenicie sobie plażowanie w spokoju z dala od tłumów, to udajcie się na plażę Playacar, na której w większości wypoczywają mieszkańcy Playa del Carmen. Zdecydowaliście się wynająć samochód? W takim razie zachęcam was do zapoznania się z przygotowanym przez nas planem zwiedzania tej części Meksyku.

Foto: Artamonova / yayimages.com
Foto: SL-Photography / Shutterstock
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Jeszcze więcej terminów z lotami do Cancun znajdziecie pod tym linkiem.
  • Aktualnie Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Aby wjechać do Meksyku na okres do 180 dni, nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziecie pod tym linkiem.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »