Fly4free.pl

Ferie w Górach Świętokrzyskich: zbiór bardzo dobrych noclegów od 60 PLN/pokój

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: zedspider / Shutterstock
od
60 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.01.2023 - 26.02.2023
Wciąż bez planów na tegoroczne zimowisko? Tym razem mam propozycję wybrania się na wycieczkę poza utartym szlakiem, w mniej znany zakątek naszego kraju – w Góry Świętokrzyskie.

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie najciekawsze propozycje noclegów, które będą dobrymi bazami wypadowymi na pobliskie szlaki oraz stoki narciarskie. W zestawieniu znalazły się obiekty na każdą kieszeń, zatem każdy łatwo znajdzie coś dla siebie. Natomiast tym, co łączy wszystkie propozycje są bardzo dobre opinie pozostawione przez dotychczasowych gości.

Hotel od 60 PLN/pokój

Zajazd Antresola znajduje się w spokojnej okolicy w miejscowości Snochowice. Dla gości przygotowano tam komfortowe pokoje oraz działający na terenie posesji bar.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Stajnia pod Dębem to klimatyczny, tradycyjnie urządzony zajazd w Starachowicach. Na miejscu czekają nowocześnie urządzone pokoje oraz tradycyjna restauracja.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Hotel Paradiso Starachowice zlokalizowany jest pośród pięknych lasów parku krajobrazowego, u stóp Gór Świętokrzyskich. Będzie to doskonała baza wypadowa na tamtejsze szlaki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

A może wizyta w znanym uzdrowisku? 3* hotel Gromada Medical Spa Busko Zdrój będzie świetnym wyborem dla osób, które w trakcie wyjazdu cenią sobie ciszę i spokój. W cenie otrzymasz także pyszne śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

3* Dormed Medical Spa to kolejna propozycja w Busku-Zdroju. Zlokalizowany niedaleko parku zdrojowego, zapewnia również dostęp do ogrodu oraz tarasu słonecznego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

4* Grand Hotel Kielce to propozycja dla bardziej wymagających podróżnych. Lokalizacja w stolicy województwa pozwoli połączyć górskie wycieczki z miejską eksploracją.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Chata Pod Świnią Górą to tradycyjny obiekt wypoczynkowy, który swoim wystrojem nawiązuje do dawno minionych epok. Będzie to świetne miejsce na wyjazd, w czasie którego będzie szansa odłączyć się od codzienności i spróbować czegoś nowego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Terminy ferii zimowych dla poszczególnych województw sprawdzisz, klikając w ten link.
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziesz miejsce parkingowe.
  • Niektóre hotele akceptują przyjazd z pupilem, warto jednak w tej sprawie wcześniej skontaktować się telefonicznie.
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyj na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziesz pod tym linkiem.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »