Fly4free.pl

Ferie na Karaibach: tydzień na Arubie za 4122 PLN. Loty z 2 miast + noclegi

4122 PLN
Oferta wyprzedana
Aruba panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MasterPhoto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kiedy do Polski na dobre zawitają mrozy, ty wybierz się na egzotyczną wycieczkę. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i poleć na tygodniowy urlop na rajskich Karaibach. Zrelaksujesz się nad Morzem Karaibskim i będziesz mógł podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Na Karaiby udasz się w terminie 17-24 stycznia z lotniska w Gdańsku lub z portu lotniczego im. Jana Pawła II w Krakowie. W tym terminie ferie zimowe mają mieszkańcy województw: pomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i śląskiego. Czekają cię loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Amsterdamie. W drodze powrotnej zaplanowano stop techniczny w Bonaire, odbywa się on jednak bez opuszczania samolotu.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Varadero Marina Airport Guests Rooms. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie zatoki oznacza świetną bazę wypadową na pobliskie plaże.

Termin podróży: ferie zimowe
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Tygodniowy urlop na Arubie (loty + noclegi) kosztować będzie cię od 4041 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2054 PLN/2 osoby/pobyt

W Varadero Marina Airport Guests Rooms każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz patio.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 319 PLN/osoba

Lubisz aktywnie spędzać czas? Zarezerwuj wycieczkę, w czasie której będzie okazja zobaczyć wspaniałe i trudnodostępne cuda Aruby!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »