Fly4free.pl

Eskapada za wielką wodą! Los Angeles, Puerto Vallarta i San Jose del Cabo w jednej podróży z Berlina za 3182 PLN

3182 PLN
Kalifornia plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lux Blue / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas przeżyć prawdziwą przygodę! Zobaczcie cudowne Los Angeles oraz odkryjcie mniej znane zakątki Meksyku! Jeśli lubicie tzw. "oblotówki", nie zwlekajcie z rezerwacją i już dziś zaplanujcie swoją jesienną podróż.

Wasz wyjazd rozpoczniecie 12 października bezpośrednim przelotem z lotniska w Berlinie do Los Angeles. Natomiast do stolicy Niemiec wrócicie z 27 października. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Norse Airways.

Z Kalifornii najpierw udacie się do Puerto Vallarta (16 października). Na Półwysep Kalifornijski wybierzecie się 19 października. Do Los Angeles wrócicie 26 października.

Termin podróży: październik
Linie lotnicze: Norse Airways, Spirit Airways i Viva Aerobus
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży:
Berlin – Los Angeles 12 października
Los Angeles – Puerto Vallarta 16 października
Puerto Vallarta – San Jose del Cabo 19 października
San Jose del Cabo – Los Angeles 26 października
Los Angeles – Berlin 27 października

Hotel od 372 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu citizenM, który mieści się w centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Puerto Vallarta proponuję wam pobyt w 4* hotelu Costa Sur Resort & Spa. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki na okolicę. Na miejscu znajdziecie strefę spa i basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w San Jose del Cabo zatrzymajcie się w świetnie ocenianym hotelu Hampton Inn & Suites by Hilton. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 43 PLN/osoba

Będąc w Los Angeles, możecie zobaczyć największe drzewo na świecie. Udajcie się na wycieczkę z przewodnikiem do Parku Narodowego Sekwoi i Kings Canyon.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »