Fly4free.pl

Egzotyka z TAP Air Portugal: loty do Cancun oraz Rio de Janeiro z Warszawy od 2266 PLN

2266 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
U narodowego portugalskiego przewoźnika rozpoczęła się promocja, w ramach której możecie zarezerwować dalekie podróże w okazyjnych cenach! Chcielibyście zatańczyć sambę w jej ojczyźnie lub odkryć sekrety dawnej cywilizacji Majów?

W ramach aktualnej wyprzedaży możecie zarezerwować m.in. bilety do Ameryki Środkowej oraz Południowej. Czeka was podróż z Warszawy do Cancun lub Rio de Janeiro, realizowana na pokładzie samolotów linii TAP Air Portugal. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Lizbonie (dłuższą możecie wykorzystać np. na szybkie zwiedzanie miasta).

Termin podróży: marzec – lipiec 2023
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny

Hotel od 249 PLN/pokój

W Cancun zatrzymajcie się w eleganckim, stylowym 4* hotelu Mex Hoteles. To nowoczesny obiekt wypoczynkowy zlokalizowany niedaleko plaży.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rio de Janeiro postawcie na bardzo dobrze oceniany 4* Copacabana Mar Hotel. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Czeka was dłuższa przesiadka w Lizbonie? To świetna okazja, by zwiedzić przepiękną portugalską stolicę. Zatrzymajcie się tam w eleganckim 4* hotelu Evidencia Belverde.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 666 PLN/osoba

Marzy wam się niezapomniana przygoda? W Meksyku polecam wam zarezerwować wycieczkę do Coba – ukrytego w dżungli miasta Majów.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »