Fly4free.pl

Egzotyka z Emirates: Seszele, Malediwy, Mauritius, Sri Lanka, Zanzibar i Tajlandia z Warszawy od 1945 PLN

od 1945 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Foto: Jenny Sturm / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na luksusowy urlop w jeden z egzotycznych kierunków. Odpocznijcie w rajskich rejonach, gdzie znajdziecie zapierające dech w piersiach widoki, dziką naturę i cudowne plaże.

Na wycieczkę udacie się z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W zależności od waszego wyboru odwiedzicie: Seszele, Malediwy, Mauritius, Sri Lankę, Zanzibar lub Tajlandię. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Emirates. Bilety dostępne są również w atrakcyjnych terminach obejmujących Wielkanoc i długi weekend majowy.

Termin podróży: luty – maj
Linie lotnicze: Emirates
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 170 PLN/noc/2 osoby

W Sri Lance rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Wonder, który znajduje się w centrum stolicy. Na miejscu znajdziecie duży taras z basenem, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na okolicę. Ponadto będziecie mogli skorzystać ze strefy spa i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Phuket polecam pobyt w 4* hotelu The Woods Natural Park Resort Phuket. To świetnie oceniany obiekt, który wyróżnia się oryginalnym wykończeniem i komfortowymi pokojami z prywatnymi łazienkami. Skorzystacie również z basenu i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Farhath Firows / Unsplash.com
tajlandia
Foto:
mauritius z lotu ptaka
Foto: Myroslava Bozhko / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Od 1 lutego w pełni zaszczepieni obcokrajowcy wybierając się do Tajlandii nie muszą martwić się kwarantanną. Natomiast aktualne restrykcje, spowodowane pandemią koronawirusa w kraju możecie śledzić pod tym linkiem.
 • Wybierając się do Tajlandii nie będziecie potrzebowali wizy!
 • Warunkiem wjazdu na Mauritius jest negatywny wynik testu PCR wykonanego do 72 godzin przed podróżą oraz posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego, uwzględniającego koszty związane z COVID-19 oraz rejestracja pobytu.
 • Na moment pisania artykułu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem, wykonanego nie wcześniej niż 72h przed podróżą na Seszele.
 • Aktualnie przy przylocie na Malediwy należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia.
 • Turyści, którzy zostali w pełni zaszczepieni (14 dni po ostatniej dawce), mogą wjechać do Sri Lanki bez kwarantanny, po okazaniu negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego wykonanego w ciągu 72 lub 48 godzin przed wylotem z Warszawy.
 • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
 • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Szymon, gdybyś zadał sobie minimum trudu i sprawdził chociaż jeden z podanych przez siebie lotów, to zobaczyłbyś że WSZYSTKIE ceny są 2x wyższe pod podanych. Skasuj szybko ten artykuł to się chłopie kompromitujesz.
maverickk, 8 lutego 2022, 15:52 | odpowiedz
Wszystkie ceny się zgadzają i podczas płatności i na oficjalnej stronie Emirates :) 
maverickk Szymon, gdybyś zadał sobie minimum trudu i sprawdził chociaż jeden z podanych przez siebie lotów, to zobaczyłbyś że WSZYSTKIE ceny są 2x wyższe pod podanych. Skasuj szybko ten artykuł to się chłopie kompromitujesz.
Kamil Walinowicz, 8 lutego 2022, 16:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Zgadza się, teraz ceny wyświetlają się poprawnie. Zwracam honor Szymon i przepraszam.
maverickk, 9 lutego 2022, 8:38 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »