Fly4free.pl

Egzotyka pod koniec roku: tygodniowe all inclusive na Kubie w 4* hotelu za 3745 PLN. Wylot z Warszawy

plaża w Varadero
Foto: Kako Escalona / Shutterstock
od
3745 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
09.12.2020 - 16.12.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zaplanujcie koniec roku na Kubie, gdzie wypoczniecie w cieniu palm i otoczeniu krystalicznie czystych wód. Czeka nas was sielankowy klimat w jednym z największych kurortów wyspy, rozrywka w La Comparsita, zwiedzanie Varade Ecological Park oraz kilka wspaniałych plaż, m.in. Varadero Beach.

Na wypoczynek udacie się w terminie 9-16 grudnia. Wycieczkę rezerwujecie w biurze podróży Rainbow, dzięki czemu o nic tak naprawdę nie musicie się martwić – w cenę wycieczki wliczone są przeloty, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem oraz transfery z i do hotelu.

Do największych atutów tego obiektu należy jego położenie – tuż przy bardzo ładnej, szerokiej plaży. Na miejscu czeka również na was wiele atrakcji, takich jak aqua aerobik, bingo, konkursy i zabawy, a nawet lekcje tańca.

Termin podróży: 9-16 grudnia
Wylot z: Warszawy
Wyżywienie: all inclusive
Zakwaterowanie: 4* hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak spędzić czas na Kubie?

Wybrzeże Kuby słynie przede wszystkim z idealnych plaż z drobnym białym, piaskiem i kolorowych raf koralowych. Varadero, gdzie będziecie wypoczywać, to jedno z ładniejszych miejsc na atlantyckim wybrzeżu wyspy. Mnóstwo dyskotek i restauracji, w których zabawa w rytmie salsy trwa do białego rana – atrakcje czekają na was przez 24h! Na wschodnim krańcu półwyspu znajduje się park ekologiczny (Varade Ecological Park), gdzie zachowano klimat panujący przed pojawieniem się turystów i przygotowano dla zwiedzających szlaki prowadzące do jaskiń Cueva Ambrosio (kryjących rysunki indiańskie). Warto tam zajrzeć!

W chwilach wolnych od wypoczynku na plaży, rekomenduję wam wycieczkę do Cuevas de la Bellamar (Jaskinie Bellamar). Zwiedzanie najstarszej atrakcji turystycznej na Kubie z pewnością będziecie miło wspominali. Żądni przygód? Polecam wycieczkę Seafari Cayo Blanco! W jej trakcie czeka was niezapomniany rejs katamaranem. To prawie 7-godzinny relaks na karaibskim morzu, połączony z możliwością podziwiania podwodnego świata.

plaża varadero
Foto: Kamira / Shutterstock
Foto: DD Images / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Udając się na Kubę w celach turystycznych musicie posiadać tzw. „kartę turysty”. Możecie ją otrzymać w ambasadzie w Warszawie.

  • Zobaczcie, jak wygląda Kuba okiem naszego czytelnika.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »