Fly4free.pl

Egzotyka bez paszportu: tydzień na Martynice za 3723 PLN (loty z Warszawy + domek nad morzem)

3723 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się daleka podróż, ale nie posiadacie ważnego paszportu? Nic straconego – francuska część Karaibów wita z otwartymi rękoma również turystów posiadających sam dowód osobisty wydany przez państwo członkowskie UE. Gotowi na kolejną przygodę?

Na Karaiby udacie się w terminie 28 lutego – 7(8) marca. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Paryżu.

Będziecie zakwaterowani w położonym tuż przy plaży wakacyjnym domku Le père marchand. Do waszej dyspozycji będzie tam przestrzeń o powierzchni 40 m², w skład której wchodzi m.in. prywatna łazienka, kuchnia oraz salon.

Termin podróży: luty-marzec
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: domek

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3723 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1715 PLN/2 osoby

Le père marchand to wakacyjny domek, który zlokalizowany jest tuż u wybrzeży Morza Karaibskiego. Na miejscu możecie liczyć na wspaniałe widoki, dogodną bazę wypadową oraz świetne warunki do wypoczynku.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »