Fly4free.pl

Egzotyczna podróż! Kuba (Varadero i Hawana) oraz USA (Miami) z Warszawy za 2100 PLN

2100 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: vvital / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Świetna propozycja dla żądnych przygód i spragnionych słońca! Zaplanujcie w trakcie w jednej podróży relaks w Varadero, zwiedzanie barwnej Hawany oraz wypoczynek na plażach Florydy. To wszystko w szczycie sezonu!

Przygodę z Kubą i Florydą rozpoczniecie wylotem z Warszawy 18 marca. Odcinek na trasie Warszawa – Varadero pokonacie na pokładzie samolotu linii PLL LOT. Podróż odbędzie się bez przesiadek, a w cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany.

Po kilkudniowym plażowaniu w Varadero udacie się na zwiedzanie stolicy Kuby – Hawany. Dotrzecie tam w 3 godziny autobusem, który kursuje 3 razy w ciągu dnia. Za bilet zapłacicie 10 USD (ok. 39 PLN).

Ostatnim etapem waszej eskapady będzie podróż z Hawany do Miami, a następnie z Miami do Warszawy. Pierwszy odcinek pokonacie samolotami linii Delta Airlines, bez postoju w trakcie lotu. Drugi etap podróży (z Miami do Warszawy) odbędziecie z kolei na pokładzie samolotów linii TAP Portugal z krótką i wygodną przesiadką w Lizbonie. W obu przypadkach, najniższa taryfa przewiduje możliwość zabrania tylko bagażu podręcznego, większy bagaż (rejestrowany) jest dodatkowo płatny.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: PLL LOT, Delta Airlines, TAP Portugal
Bagaż: Podręczny

Plan wycieczki:
18.03 Warszawa – Varadero
23.03 Varadero – Hawana
25.03 Hawana – Miami
30.03 Miami – Warszawa

Hotel399 PLN/2 osoby/noc

W Varadero proponuję wam pobyt w ośrodku wypoczynkowym Marina Varadero Resort. Obiekt położony jest blisko plaży oraz najważniejszej mariny sportowej na Kubie – Marina Gaviota. W cenę wliczone jest wyżywienie all inclusive!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Hawanie rekomenduję wam pobyt w hotelu San Miguel.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Gdzie spać na Florydzie? Zarezerwujcie nocleg w Miami Beach, w apartamencie Design Suites Miami Beach 1620.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje na was czekają?

Wybrzeże Kuby słynie przede wszystkim z idealnych plaż z drobnym białym piaskiem i kolorowych raf koralowych. Varadero, gdzie będziecie wypoczywać, to jedno z ładniejszych miejsc na atlantyckim wybrzeżu wyspy. Mnóstwo dyskotek i restauracji, w których zabawa w rytmie salsy trwa do białego rana – atrakcje czekają was przez 24 h! Na wschodnim krańcu półwyspu znajduje się park ekologiczny, gdzie będziecie mogli poczuć klimat, panujący w tych okolicach przed pojawieniem się turystów. Atrakcją dla zwiedzających są szlaki, prowadzące do jaskiń Cueva Ambrosio – znajdziecie tam rysunki indiańskie.

Myśląc o Hawanie, najczęstszym skojarzeniem wszystkich podróżników są: odrestaurowane klasyczne samochody, kubańskie cygara i lejący się strumieniami rum. Dokładnie tak! Bez większego trudu będziecie w stanie obejrzeć i skorzystać z wielu atrakcji i rozrywek, które zapewnia stolica Kuby – nie zapomnijcie zrobić pamiątkowych zdjęć. Jednak tym razem stołeczna Hawana będzie tylko dodatkiem do całej podróży.

Miami to przede wszystkim piękne plaże i słynne Miami Beach. Zdecydowanie wybierzcie się tam na całodniowy relaks. Na Florydzie nie będziecie narzekać na nudę. Odwiedźcie Park Narodowy Everglades, gdzie będziecie mogli spotkać aligatory. Żądni ekstremalnych wrażeń? W okolicach Orlando znajdziecie wiele parków rozrywki (Epcot, Universal Resort i SeaWorld).

plaża na Kubie
Foto: Vladimir Krupenkin / Shutterstock
Kuba Hawana Capitol
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock
plaża w Miami
Foto: Mia2you / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Szukacie inspiracji? Znajdziecie ją korzystając z pomocy popularnych przewodników.

  • Nasi czytelnicy chętnie dzielą się przeżyciami z podróży! Przeczytajcie relację z wyprawy na Kubę i do Miami.

  • Revolut to bardzo przydatna rzecz w podróży! W trakcie wycieczki warto płacić tą kartą, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »