Fly4free.pl

Egzotyczna majówka na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej! Loty z Berlina za 1846 PLN

1846 PLN
Foto: mbrand85 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To się nazywa długi weekend majowy poza utartym szlakiem! Skorzystajcie z genialnej ceny przelotów i wybierzcie się na Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą. Na miejscu spodziewajcie się dziewiczych lasów tropikalnych, rajskich plaż i okołorównikowego klimatu.

W podróż wybierzecie się na majówkę, w terminie: 30 kwietnia – 14 maja z Berlina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę). Jeżeli zapoznacie się z naszymi wskazówkami dotyczącymi pakowania się, nie powinno stanowić to problemu.

Termin podróży: 30 kwietnia – 14 maja
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny

Podróż 1846 PLN/osoba

Berlin – Sao Tome – Berlin >>

Hotel 201 PLN/2 osoby/noc

3* Sao Pedro Guesthouse to obiekt cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Oferuje on komfortowe warunki zakwaterowania, a dla podróżnych udostępniono m.in. basen.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Testy na Covid-19 nie są wymagane. Zniesiono również kwarantannę dla przyjeżdżających. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.
  • Polska zniosła obowiązkową kwarantannę po powrocie z zagranicy.
  • Na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej może nie działać większość europejskich kart SIM. Dobrym pomysłem będzie zakup portugalskiej karty w czasie wizyty w Lizbonie.
  • Nasz czytelnik odwiedził już to niewielkie wyspiarskie państewko. Tutaj możecie przeczytać jego relację z podróży, również na forum znajdziecie garstkę przydatnych informacji.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »