Fly4free.pl

Słoneczny wypoczynek w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu od 1961 PLN. Wylot z 5 miast

Foto: Elzbieta Sekowska / Shutterstock
od
1961 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.01.2022 - 15.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zima pod palmami? To możliwe! Skorzystajcie ze świetnej okazji i już teraz zaplanujcie swoją podróż na początku nadchodzącego roku… na inny kontynent 😊. Słoneczna pogoda, piękne plaże i niesamowite zabytki. Do tego błogi relaks, rafa koralowa i przemili mieszkańcy. Gotowi na przygodę?

Aurora Bay Resort to 4* hotel położony w kurorcie Marsa Alam, tuż nad Morzem Czerwonym. To świetny wybór dla wszystkich szukających spokojnego odpoczynku, ale też dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w sportach wodnych. Zatoka, nad którą położony jest kompleks, oferuje doskonałe warunki dla nauki windsurfingu oraz nurkowania. Co jeszcze? Czekają na was m.in. baseny, bary, tematyczne restauracje oraz strefa spa & wellness. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki.

Termin podróży: 8 – 15 stycznia
Wylot z: Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Biuro podróży: Rainbow
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Federico Rostagno / Shutterstock
Foto: Roberto Binetti / Shutterstock
Foto: Vlad61 / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Marsa Alam jest najdalej na południe wysuniętym kurortem Egiptu – co gwarantuje świetną pogodę panującą tam przez cały rok!

To właśnie ten region Egiptu znany jest z bogatego skupiska wodnej flory i fauny. Wiedzieliście, że można tam zaobserwować ponad 1000 gatunków ryb? Koniecznie zabierzcie ze sobą w podróż zestaw do snurkowania!

Chcielibyście odkryć największe tajemnice starożytnego Egiptu? Wybierzcie się na całodniową wycieczkę do Luksoru, często określanego mianem największego muzeum świata na świeżym powietrzu. Miejsce to oczywiście zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, co również powinno zachęcić was do jego odwiedzin. Szczególną uwagę podczas zwiedzania zwróćcie na: Świątynię Luksorską, grobowce faraonów w Dolinie Królów i świątynie w Karnaku.

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Zmienią się też reguły kwarantanny dla osób podróżujących z krajów spoza strefy Schengen. W tym przypadku kwarantanna zostanie wydłużona z 10 do 14 dni.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »