Fly4free.pl

Tydzień w Dubaju za 2139 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

2139 PLN
Foto: Mo Azizi / Shutterstock
Chcielibyście na własne oczy zobaczyć miasto przyszłości? Najwyższe budynki, najbardziej luksusowe obiekty, największe fontanny… to wszystko, a także wiele więcej w ramach trwającej wystawy Expo 2020 będziecie mogli obejrzeć w Dubaju!

Na wycieczkę do Dubaju wybierzecie się w terminie 6 – 13 marca. Bilety w okazyjnych cenach zarezerwujecie korzystając z aktualnej promocji w PLL LOT. Czeka was bezpośredni lot z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina.

Wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Carlton Al Barsha. Dogodna lokalizacja, świetna obsługa oraz odkryty basen na tarasie – oto, co wyróżnia obiekt na tle innych hotelu.

Termin podróży: 6 – 13 marca
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2139 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 2543 PLN/2 osoby

Warszawa – Dubaj – Warszawa >>

Hotel 1716 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Carlton Al Barsha wyposażono w duże, wygodne łóżka, klimatyzację, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz telewizor LCD. Na miejscu również bez problemu połączycie się z darmowym WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Dubaju?

Dubaj to miasto, które dzierży mnóstwo światowych rekordów. Będziecie mieli szansę zobaczyć tam m.in. najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa oraz jedyny na świecie 7* hotel: Burdż al-Arab. Marzy wam się niezapomniane zdjęcie z podróży? Zróbcie je przy Dubai Frame – ogromnej ramce na zdjęcia, która na stałe wkomponowała się już w miejski krajobraz.

W mieście do końca marca trwa Expo 2020 – wystawa, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Chcielibyście zobaczyć ją na własne oczy? Skorzystajcie z relacji, którą napisaliśmy specjalnie dla was.

Foto: Cara-Foto / Shutterstock
Foto: Cara-Foto / Shutterstock
Foto: PureSolution / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Warunkiem uniknięcia kwarantanny w Dubaju jest ukazanie negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Sprawdźcie, jak Dubaj zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.
  • Zobaczcie, jakie ciekawostki skrywa Expo 2020 w Dubaju.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »