Fly4free.pl

Dookoła świata za 4223 PLN. Bangkok, Honolulu, San Francisco i Londyn z Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4223 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Peter Thomas / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed tobą niepowtarzalna szansa na niezwykłą wyprawę i zrealizowanie marzenia wielu podróżników. Wycieczka dookoła globu, w trakcie której przekroczysz na chwilę równik, dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Wystarczy, że zainspirujesz się znalezionymi przeze mnie lotami!

Pierwszym etapem wyjazdu będzie czarterowy lot Rainbow z Warszawy do Bangkoku. Po kilku dniach w tajskiej stolicy polecisz na Hawaje, tym razem z przesiadką w Melbourne. Następnie z Honolulu udasz się do San Francisco, skąd zaplanowałem powrót do Europy. Po przylocie do Londynu z Kalifornii, ostatnim akcentem będzie powrót z Londynu do Warszawy.

W cenie polecisz z bagażem podręcznym, dlatego radzę wziąć sobie do serca triki i wskazówki z naszego poradnika dotyczącego pakowania się. 😉 Pamiętaj, że w Londynie czeka cię zmiana lotniska (z Gatwick na Luton).

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linie lotnicze: PLL LOT, Jetstar, Alaska Airlines, Norse Atlantic, Wizz Air
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
Plan podróży:
Warszawa – Bangkok 18(19) marca
Bangkok – Honolulu 23(24) marca
Honolulu – San Francisco 27 marca
San Francisco – Londyn 2(3) kwietnia
Londyn – Warszawa 4 kwietnia)

Hotel od 247 PLN/pokój

W Honolulu zatrzymaj się w 4* hotelu La Croix. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od słynnej Waikiki Beach.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W San Francisco rekomenduję postawić na zakwaterowanie w hotelu Herbert. Obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Chcesz zaszaleć na maxa? W Bangkoku zarezerwuj pobyt w kultowym, luksusowym 5* Lebua at State Tower, który posłużył jako plan zdjęciowy do znanego filmu o pewnym wieczorze kawalerskim.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na koniec czeka cię jeszcze jeden dzień w Londynie – wykorzystaj go na zwiedzenie miasta. Wybierz zakwaterowanie w 4* Rove Hotel London Paddington.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »