Fly4free.pl

Bezpośrednie loty do Dominikany w klasie biznes z Warszawy za 3648 PLN

3648 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tak, to jest naprawdę atrakcyjna oferta! Nie przegap okazji i „zafunduj” sobie odrobinę luksusu, podróżując wygodnie w klasie biznes na rajskie Karaiby, w szczycie panującego tam sezonu.

Do Dominikany udasz się z warszawskiego lotniska im. Chopina w terminie 3-10 grudnia. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner należącego do Polskich Linii Lotniczych LOT. Podróż odbędziesz w klasie biznes, gdzie fotele pasażerów rozkładają się do pozycji leżącej.

W cenie zapewnione będziesz mieć dwa posiłki oraz bezpłatne napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Zabrać ze sobą możesz zwiększony bagaż rejestrowany (nadawanego do luku do 25 kg), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: 3 – 10 (11) grudnia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: bagaże nadawany + podręczny

Hotel 1766 PLN/2 osoby/7 dni

Na miejscu proponuję ci noclegi w 3* hotelu Voramar, który znajduje się w miejscowości Sosúa. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen oraz taras słoneczny z leżakami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także rozważyć ofertę zakwaterowania z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Coral Blanco, który także znajduje się w miejscowości Sosúa. Najbliższa plaża (Playa Chiquita) od obiektu oddalona jest o jedyne 100 metrów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Nie masz problemu z wydaniem nieco większej kwoty na zakwaterowanie? W takim razie rozważ propozycję pobytu w 4* hotelu Casa Veintiuno. Na jego terenie znajdują się dwa odkryte baseny, a we wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 220 PLN/osoba

Będąc w Dominikanie, wybierz się na niezapomnianą wycieczkę do wodospadów Damajagua.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »