Fly4free.pl

Do Barcelony na mecz za 1148 PLN. W cenie loty z Warszawy, 2 noce w hotelu i bilet na spotkanie

1148 PLN
Foto: Ken Russo / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na krótką wycieczkę do stolicy Katalonii i poza zwiedzaniem tego niezwykłego miasta, udajcie się na spotkanie La Ligi! W tym roku to właśnie na hiszpańskim boiskach będziemy mogli podziwiać grę Roberta Lewandowskiego, czyli nowego napastnika słynnej FC Barcelony!

Do Hiszpanii udacie się w terminie 19-21 października z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air.  Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W stolicy Katalonii zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Pierre & Vacances Barcelona Sants, który od stadionu Camp Nou oddalony jest o 850 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Collblanc) dojedziecie pociągiem L9S.

Ważne! Planowanie lądowanie na lotnisku El Prat zaplanowane jest na godzinę 18:55, a mecz ma się odbyć 19 lub 20 paździenrika o godzinie 21:00.

Termin podróży: 19 – 21 października
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel
Atrakcja: bilet na mecz ligi hiszpańskiej

Za pełen pakiet składający się z lotów, biletu wstępu na spotkanie oraz noclegów zapłacicie 1148 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 805 PLN/2 osoby/2 noce

W Barcelonie rekomenduję wam noclegi w hotelu apartamentowym Pierre & Vacances Barcelona Sants. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Za dwie wejściówki na mecz ligi hiszpańskiej pomiędzy FC Barceloną a drużyną Villarreal zapłacicie 73 EUR (ok. 343 PLN) (podatki i opłaty lokalne wliczyłem). Bilety dostępne są na oficjalnej stronie klubu z Barcelony,

Ważne! Aktualnie nie jest znany dokładni termin spotkania, które wstępnie zaplanowane jest na 19 lub 20 października. FC Barcelona zazwyczaj swoje mecze rozgrywa wieczorem (w tym przypadku będzie to godzina 21:00), więc bez problemu powinniście zdążyć na mecz po wylądowaniu na lotnisku El Prat.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
mecz może być we wtorek, może też być o 18 (jak z Cadiz) albo 19:30 jak z Elche,można też na 21 nie zdążyć, ryzykowny deal
lahcimmm2, 9 sierpnia 2022, 20:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »