Fly4free.pl

Do Barcelony na mecz La Liga z Berlina za 626 PLN (loty, nocleg + bilet na mecz FC Barcelona – Leganés)

Foto: Christian Bertrand, Shutterstock
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do Barcelony na mecz ligi hiszpańskiej i zobaczcie w akcji takich graczy jak: Messi, Suarez, Iniesta czy Neymar. Za bilety lotnicze zza naszej zachodniej granicy, nocleg w 4* w pobliżu Camp Nou oraz wejściówkę na mecz zapłacicie 626 PLN.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Barcelona przepełniona jest mnóstwem zabytków, z tych najbardziej popularnych wyróżniają się dzieła Antonio Gaudiego: Sagrada Família, Casa Milà i Batlló oraz Park Güell. Ponadto podczas pobytu w stolicy Katalonii warto wybrać się na wzgórze Montjuïc, czy przespacerować się słynnym deptakiem La Rambla, ciągnącym się od Placu Katalońskiego aż do portu.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Loty do Barcelony (19 – 20 lutego) za 566 PLN/2 osoby (283 PLN/osoba)
  • Nocleg w 4* Senator Barcelona Spa Hotel za 279 PLN/2 osoby (139.5 PLN/osoba)
  • Bilety na mecz ligi hiszpańskiej za 406 PLN/2 osoby (203 PLN/osoba)

SUMA: 1251 PLN/2 osoby (625.5 PLN/osoba)

LOTY

Korzystacie z patentu sztokholmskiego:
1. Wybieracie i dodajecie przelot w jedną stronę ze Sztokholmu do Genewy na dowolną datę, ustawiając liczbę osób która ma podróżować do wybranego miejsca. W opisywanym przeze mnie przykładzie są to dwie osoby między które dzieli się jedna opłata rezerwacyjna;
2. Dodajecie kolejny lot do rezerwacji wybierając opcję „+ dodaj więcej lotów”;
3. Obieracie interesującą Was trasę z opcją powrotu;
4. Usuwacie przelot ze Sztokholmu do Genewy z rezerwacji.
5. Zmieniacie walutę na PLN.

Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich, dodatkowo pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm bez limitu wagowego.

NOCLEGI

W Barcelonie proponuję Wam zakwaterowanie w mającym dobre opinie 4* hotelu Senator Barcelona Spa Hotel. Za pobyt dwóch osób zapłacicie 279 PLN. Celem uzyskania tej ceny wybieracie pośrednika hotelopia.pl.

MECZ

Bilet na spotkanie pomiędzy FC Barceloną a drużyną CD Leganés zarezerwujecie na oficjalnej stronie klubu z Katalonii. Ceny najtańszych wejściówek zaczynają się od 46.5 EUR (bilet + opłata rezerwacyjna) (ok. 203 PLN) za osobę.

Kliknij tutaj i kup dwa bilety na mecz >>

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »