Fly4free.pl

Dla prawdziwych odkrywców! Grenlandia i Dania w jednej podróży latem z Polski od 2549 PLN

2549 PLN
Foto: Kertu/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na wycieczkę w mniej oczywistym kierunku? Jeśli lubicie odkrywać tereny, które nie są dotknięte masową turystyką, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu na Grenlandię. Zobaczcie kolorowe domy z górą Sermitsiaq w tle oraz przepłyńcie się statkiem wokół gór lodowych!

Bazą do złożenia wycieczki będą loty z Kopenhagi na Grenlandię w terminie 4 – 13 września. Do wyboru macie połączenie do Nuuk i do Ilulissat. Obydwie trasy znajdziecie w ofercie linii Air Greenland. Po drodze czekają was przesiadki w Kangerlussuaq.

Do kompletu wyszukałam dla was loty do Kopenhagi z Gdańska, Warszawy i Krakowa. W tym przypadku skorzystacie z usług linii lotniczych Wizz Air i Ryanair.

Najtańszą opcją będzie wylot z Pomorza. Za bilety z pozostałych polskich miast zapłacicie nieco więcej. Na odcinkach podróży wykonywanych przez Air Greenland bagaż rejestrowany wliczony jest w cenę biletu. W przypadku lotów tanimi liniami w najniższej taryfie będzie przysługiwał wam jedynie bagaż podręczny.

Uwaga: Podróż składa się z kilku odcinków na osobnych biletach, więc poszczególne jej części musicie zarezerwować osobno.

Termin podróży: wrzesień 2022
Linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air, Air Greenland
Bagaż: podręczny i rejestrowany (loty Air Greenland)

Hotel od 838 PLN/noc

W miejscowości Nuuk proponuje wam nocleg w Hhe Express. Dotychczasowi goście bardzo dobrzed oceniają ten obiekt. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką i dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Za to w miejscowości Ilulissat polecam wam zakwaterowanie w hotelu Søma. Goście uważają to miejsce za bardzo przytulne. Dostępny dla was będzie pokój z prywatną łazienką, telewizja i piękny widok na miasto oraz morze.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »