Fly4free.pl

Dla miłośników „Gry o Tron”: loty do Dublina z Poznania za 162 PLN + zwiedzanie Game of Thrones Studio za 355 PLN

162 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: HBO
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mamy tutaj fanów "Gry o Tron"? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i odwiedźcie najnowszą atrakcję Game of Thrones Studio. Znajdziecie tam mnóstwo rekwizytów z serialu i zobaczycie wspaniałe scenografie. Do tego odkryjecie Dublin!

Wasza podróż do Dublina odbędzie się w dogodnym terminie obejmującym weekend: 11–14 marca (piątek-poniedziałek). Skorzystacie z usług linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny, dlatego przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

Do studia Gry o Tron dostaniecie się autokarem ze stolicy Irlandii. Za transfery i bilet wstępu zapłacicie 65 GBP za osobę (około 355 PLN). Dostępny jest termin sobotni oraz niedzielny.

Termin podróży: 11–14 marca (piątek-poniedziałek)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel 449 PLN/noc/2 osoby

W Dublinie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Maples House. To dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z restauracji, TV i bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę?

Studio Gry o Tron to nowa atrakcja, która zostanie otwarta 4 lutego. Dla odwiedzających udostępniono prawdziwą scenografię z serialu na gigantycznej hali filmowej. Na miejscu poznacie tajniki charakteryzacji bohaterów, obejrzycie kostiumy i rekwizyty –  w tym egzotyczne smocze jaja i rustykalne kielichy z rogów. To gratka dla fanów produkcji HBO – zobaczycie m.in.: salę tronową Daenerys Targaryen, Salę Twarzy i Wielką Salę w Winterfell, gdzie Jon Snow został ogłoszony „Królem Północy”.

Co zobaczyć w Dublinie? Polecam wizytę przy najważniejszych atrakcjach miasta: katedrze św. Patryka, zamku, okazałych budynków Trinity College oraz Grafton Street. W południowej części miasta znajdziecie również jeden z gwoździ programu wycieczki, czyli Guinness Storehouse. Warto odwiedzić też miasteczko Swords, półwysep Howth oraz postrzępione klify, które malowniczo ciągną się wzdłuż wybrzeża.

Grattan Bridge Dublin
Foto: Shahid Khan / Shutterstock
dublin miasto
Foto: littlenySTOCK : Shutterstock
Foto: GOT
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »