Fly4free.pl

Czas na wodne szaleństwo: wakacyjny zbiór noclegów przy parku Suntago od 170 PLN/pokój

Foto: suntago.pl
od
170 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.07.2022 - 24.07.2022
Odpocznijcie w największym zadaszonym aquaparku w Europie, który znajduje się pod Warszawą. 18 basenów, 32 zjeżdżalnie oraz aż 740 tropikalnych palm, to tylko kilka atrakcji, które czekają was na miejscu. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w pobliżu parku wodnego!

Wszystkie wybrane przeze mnie noclegi należą do bardzo dobrze ocenianych obiektów, które zlokalizowane są w pobliżu słynnego parku wodnego Suntago. Do wyboru macie wiele wakacyjnych terminów. Ceny rozpoczynają się już od 170 PLN/noc.

Hotel od 170 PLN/noc/pokój

Dom Gościnny to 3* obiekt zlokalizowany w miejscowości Radziejowice. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. Od Suntago dzielić was będzie kilkanaście minut jazdy samochodem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartamenty Przy Suntago, jak sama nazwa wskazuje, usytuowane są w pobliżu parku wodnego. Na miejscu zatrzymacie się w pokoju z prywatną łazienką i dostepem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

3* hotel Panorama znajduje się w miejscowości Mszczonów. Obiekt charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem i komfortowymi pokojami z prywatnymi łazienkami. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Rooms of Poland to obiekt, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Co więcej, park wodny Suntago znajduje się zaledwie 500 metrów od pensjonatu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartament Północna jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Obiekt oferuje m.in. darmowy parking, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, pokój z prywatną łazienką i komfortowym łóżkiem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartamenty Pastelowe Suntago są zlokalizowane w pobliżu aquaparku. Obiekt wyróżnia się oryginalnym wykończeniem i licznymi udogodnieniami, takimi jak prywatna kuchnia, łazienka w pokoju i darmowe Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast Suntago Village jest 3* hotelem, który mieści się naprzeciwko parku wodnego. Na miejscu znajdziecie strefę spa oraz pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »