Fly4free.pl

W stronę słońca! Czarterowe loty z bagażem rejestrowanym na Zanzibar z Katowic za 2199 PLN

2199 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ralf Liebhold / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tęsknisz za słońcem, wysokimi temperaturami oraz plażowaniem? Na szczęście są miejsca, gdzie w grudniu sezon trwa w pełni! Skorzystaj z okazyjnej ceny przelotów na Zanzibar, by zrelaksować się i opalić przed zbliżającymi się Świętami oraz sylwestrem.

Do Afryki udasz się na początku przyszłego tygodnia – wyjazd zaplanowano w terminie 5 – 15 grudnia. Czekają cię czarterowe loty z Katowic na Zanzibar, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Enter Air. W cenę wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Katowic
Linie lotnicze: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel od 136 PLN/pokój

Szukasz budżetowej opcji? Zatrzymaj się w położonym tuż przy plaży New Arisen Bungalows, by poczuć niepowtarzalny klimat wyspiarskiej Afryki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

4* Filao Beach Resort by Sansi będzie świetnym wyborem na beztroskie wczasy. Hotel znajduje się tuż przy plaży, dodatkowo dla gości przygotowano odkryty basen.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz sięgnąć głębiej do portfela? Zarezerwuj pobyt w znakomitym 5* Karafuu Beach Resort & Spa, by przekonać się, jak wygląda relaks na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 288 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Wybierz się na wycieczkę do Parku Narodowego Jozani Chwaka Bay oraz poznaj sekrety upraw przypraw, których być może używasz na co dzień.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »