Fly4free.pl

Mega! Czarterowe loty do Kenii z Katowic i Warszawy już od 1299 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1299 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: nadiastoti / Yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jest to wymarzona oferta dla osób, które poszukują tanich biletów do egzotycznego miejsca. Dziś decydujesz się na wyjazd, a już za 4 dni będziesz cieszyć się z beztroskiego lenistwa nad wybrzeżem Oceanu Indyjskiego.

Za 1299 PLN do Mombasy polecisz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina linią Enter Air z wliczonym bagażem podręcznym (o wymiarach 55x40x20 cm). Ten bilet zakupisz u touroperatora TUI.

Natomiast za 1499 PLN do Kenii udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice także linią Enter Air, tym razem z biurem podróży Rainbow. W tej opcji w cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany (do 20 kg) oraz podręczny o wymiarach 55x40x20 cm

Termin podróży: 5 – 19 (20) marca
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: rejestrowany i podręczny lub tylko podręczny

Uwaga: operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 430 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chciałbyś z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji.

Foto: tui.pl

Hotel od 256 PLN/2 osoby/noc

W Kenii proponuję ci noclegi 4* hotelu Morning Star Diani, gdzie dla gości przygotowano komfortowe, tradycyjnie urządzone pokoje. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, dostęp do WiFi oraz część wypoczynkową.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować się będzie zakwaterowanie (ze śniadaniami) w 3* hotelu Kaskazi Beach Resort. Obiekt znajduje się tuż przy plaży. Na miejscu czeka kompleks basenów i ogród palmowy i ogród palmowy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Mombasa
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2488 PLN
  • Liczba ofert164
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu1 g. później
  • Walutaszyling kenijski (KSH)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Mombasie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »