Fly4free.pl

Cypr z weekendem za 502 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) do Larnaki z Gdańska i noclegi

502 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lena Havryliuk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyspa Afrodyty to idealne miejsce na podróż przez cały rok. Nawet poza sezonem możesz liczyć tam dużo słońca oraz temperatury oscylujące w granicach 16-18 stopni Celsjusza. Chętnie spędzisz przedłużony weekend w takich warunkach? W takim razie skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty.

Do Larnaki udasz się z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w terminie 13-16 stycznia (piątek-poniedziałek) przyszłego roku. W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na Cyprze zatrzymasz się w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Finikoudes w Larnace. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem — szczegóły poniżej.

Termin podróży: 13 – 16 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 502 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 488 PLN/2 osoby

Gdańsk – Larnaka – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 284 PLN/osoba (lot w dwie strony)

Hotel 515 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 224 PLN/3 dni

Chcesz się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? Może masz ochotę zajrzeć do Pafos? W takim razie zaraz po przylocie na Cypr wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziesz do ww. miejsc i tam, dokąd sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »