Fly4free.pl

Tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem na Cyprze od 1299 PLN. Wyloty z 6 miast

Foto: Secret Travel Guide / usplash.com
od
1299 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.04.2022 - 10.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny wyjazdu organizowanego przez biuro podróży i rozpocznijcie wiosenny sezon mocnym akcentem – wycieczką na Cypr. Na wyspie znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele zwiedzania i aktywnego wypoczynku, jak i podróżni poszukujący błogiego spokoju.

W podróż na wyspę Afrodyty wybierzecie się w kwietniu, już po zniesieniu aktualnie obowiązujących restrykcji wjazdowych. Czeka was bezpośredni lot w terminie 3 – 10 kwietnia z jednego z 6 miast: Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia lub Berlina z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na Cyprze będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Crown Resort Horizon. Jego główne atuty to malownicze położenie nad morzem, kilka basenów, zielony ogród oraz bardzo dobrze oceniana restauracja.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia lub Berlina
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Urlop w 4* hotelu z wyżywieniem pozwoli wam zrelaksować się w czasie wycieczki, nie „zamykając” jednocześnie w obrębie resortu – jak mogłoby to mieć miejsce w przypadku pokus związanych z all inclusive 😉 Zamiast tego proponuję wam ruszać przed siebie i na własną rękę odkrywać atrakcje wyspy Afrodyty!

A tych jest sporo: poza zwiedzaniem Pafos wraz z jego największymi atrakcjami (Grobowce Królewskie, Skała Afrodyty), rekomenduję wam odwiedzić również stołeczną Nikozję, nadmorską Larnakę oraz znany kurort turystyczny Ayia Napa, w pobliżu którego znajduje się być może najpiękniejsza plaża na wyspie – Nissi Beach.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »