Fly4free.pl

All inclusive na wyspie Afrodyty: tydzień w 3* hotelu na Cyprze od 1839 PLN (wyloty z 6 miast)

Oferta wyprzedana
Foto: Alexander Tolstykh / Shutterstock
od
1839 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.04.2022 - 17.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Już niedługo na Cypr będzie można wjechać bez uciążliwych restrykcji. Skorzystajcie z okazji i wy, by na początku wiosennego sezonu opalać się na śródziemnomorskiej wyspie oraz korzystać z dobrodziejstw wypoczynku w formule all inclusive.

Wycieczka na Cypr zaplanowana została w terminie 10 – 17 kwietnia. Na początek czeka was bezpośredni lot do Pafos z wliczonym bagażem rejestrowanym. Jako miejsce wyloty macie do wyboru aż 6 miast: Gdańsk, Katowice, Kraków, Warszawę, Wrocław oraz Berlin – nie szukajcie zatem wymówek, tylko rezerwujcie wczasy!

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Cynthiana Beach. Znajduje się on tuż przy plaży niedaleko Pafos i oferuje swoim gościom zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach, odkryty basen z widokiem na zatokę oraz wyżywienie w formule bogatego wyboru all inclusive.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Wrocławia lub Berlina
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Cypr w kwietniu będzie świetnym wyborem dla aktywnych turystów. Nie spotkacie wtedy tłumów turystów przewijających się po wyspie w wakacje, nie będą wam również dokuczać wysokie temperatury – zamiast tego możecie liczyć na świetne warunki do spędzania czasu na zewnątrz oraz do zwiedzania.

W Pafos powinniście koniecznie odwiedzić słynne Grobowce Królewskie oraz Skałę Afrodyty – według mitologii to właśnie w tym miejscu bogini miłości wyłoniła się z morskiej piany. Co jeszcze warto zobaczyć? Polecam wam wybrać się w okolicę malowniczych klifów w rejonie Konnos – tamtejsze widoki na długo pozostaną w waszej pamięci!

Przydatne informacje
  • Od 1 marca Cypr znosi restrykcje wjazdowe dla zaszczepionych turystów i ozdrowieńców!
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń na Cyprze przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Pamiętajcie, że na Cyprze obowiązuje ruch lewostronny.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »