Fly4free.pl

Odwiedźcie Cypr: all inclusive w 4* hotelu w Ayia Napa od 1729 PLN (wyloty z 4 miast)

Foto: Datingscout / usplash.com
od
1729 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.04.2022 - 11.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Sezon turystyczny na południu zaczyna się zdecydowanie wcześniej. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny pakietu z biura podróży i wybierzcie się na tygodniową wycieczkę na wyspę Afrodyty w poszukiwaniu słońca.

W podróż na wyspę Afrodyty wybierzecie się w kwietniu, po planowanym zniesieniu aktualnie obowiązujących restrykcji wjazdowych związanych z trwającą pandemią koronawirusa. Do Larnaki polecicie w terminie 4 – 11.04, bezpośrednio z Gdańska, Katowic, Warszawy lub Berlina z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na Cyprze będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Panthea Holiday Village. Znajduje się on w najsłynniejszym kurorcie na wyspie – Ayia Napa – i poza wyżywieniem w formule all inclusive oferuje dostęp do basenu z imponującym kompleksem zjeżdżalni.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Gdańska, Katowic, Warszawy lub Berlina
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Tym razem czeka was podróż na wschodni kraniec wyspy. Ayia Napa to najbardziej znany kurort imprezowy na Cyprze, co nie znaczy, że nie znajdziecie tam również spokojnego wypoczynku. Lokalizacja hotelu – nieco na uboczu, niedaleko plaży – sprawi, że będziecie mogli liczyć na niezakłócony urlop.

W pobliżu znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż na całej wyspie – mieniąca się niesamowitym turkusem wody słynna Nissi Beach. Polecam wam również wybrać się na malownicze klify w okolice Konnos, do pobliskiej Larnaki, a jeżeli macie ochotę nieco pozwiedzać – również do stołecznej Nikozji.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »