Fly4free.pl

Black Week w Wakacje.pl! Costa del Sol: 7 dni w 4* hotelu z wyżywieniem od 1657 PLN. Wyloty z 3 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BigDane / Shutterstock
od
1657 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.01.2023 - 15.01.2023
Odpocznij nad hiszpańskim wybrzeżem. Tym razem nie będziesz musiał martwić się organizacją wyjazdu. Skorzystaj z oferty biura podróży Click&Go i wybierz się na Costa del Sol, gdzie przez cały rok możesz liczyć na sporą ilość słońca.

Do Hiszpanii udasz się w terminie 8 – 15 stycznia 2023 r. z 3 polskich miast. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na wybrzeżu Costa del Sol zatrzymasz się w 4* hotelu Best Siroco, który znajduje się bezpośrednio przy plaży. Obiekt zawiera basen zewnętrzny, taras słoneczny, saunę oraz WiFi. Pokoje zostały komfortowo wyposażone i posiadają prywatną łazienkę, klimatyzację oraz taras.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Warszawy, Krakowa lub Wrocławia
Biuro podróży: Click&Go
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 257 PLN/osoba

Będąc w Hiszpanii, wybierz się na wycieczkę po malowniczej Maladze. Poznaj historię miasta oraz doświadcz lokalnej kultury.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »