Fly4free.pl

City break z weekendem w Amsterdamie za 479 PLN (bezpośrednie loty z Katowic + 3 noclegi ze śniadaniami)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MarinaDa, shutterstock.com
Skorzystajcie z okazji na tanie loty do Amsterdamu oraz noclegi ze śniadaniami w promocyjnej cenie, a za krótką wycieczkę zapłacicie 479 PLN. Do Holandii wybierzecie się w styczniu w terminie czwartek - niedziela.

Amsterdam położony jest na 100 wysepkach, jest tu 160 kanałów i ponad 1000 mostów. W tym urokliwym mieście znajdziecie wiele atrakcji m.in. szlifiernia diamentów, rejs po kanałach, stadion Ajaxu i wspaniałe muzea: Rijksmuseum, Van Gogha i Heinekena. To jedna z tych stolic Europy, która niewątpliwie powinna się znaleźć na waszej liście „must see”.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 958.62 PLN/2 osoby (479.31 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

Do Holandii lecicie na pokładach samolotów Transavia, a w podróż możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 25 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Na miejscu polecam Wam zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w Hotel ibis budget Amsterdam City South, usytuowany jest on niespełna 100 metrów od stacji metra Kronenburg. Hotel oferuje pokoje z łazienką i bezpłatnym WiFi. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Na miejscu znajduje się ponadto pokój gier wyposażony w stół do ping ponga, piłkarzyki, oraz automaty do gier wideo. Hotel ibis budget Amsterdam City South jest dobrze oceniany przez dotychczasowych gości, a za pobyt dwóch osób w terminie 18 – 21 stycznia zapłacicie 580.62 PLN.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »