Fly4free.pl

City break w Wiedniu za 480 PLN. Okołoweekendowe loty z Krakowa + noclegi w hotelu

480 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Brian-Kinney-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wiedeń to idealny kierunek na okołoweekendowy city break! Jeśli chcielibyście odwiedzić stolicę Austrii, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i zobaczcie pałac Schönbrunn oraz wybierzcie się na Prater.

Do stolicy Austrii polecicie w terminie 5 – 8 listopada (sobota – wtorek). Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z lotniska w Krakowie.

W Wiedniu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu H+, który znajduje się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Z lotniska dostaniecie się tam komunikacją miejską.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 480 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 213 PLN/2 osoby

Kraków – Wiedeń – Kraków >>

Hotel 746 PLN/pobyt/2 osoby

W Wiedniu proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu H+, który mieści się w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziecie restaurację i pokoje z dostępem do bezpłatnego WiFi. Każdy z nich wyposażony jest również w komfortowe łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 379 PLN/osoba

Chcecie poczuć prawdziwą atmosferę Wiednia? W takim razie wybierzcie się na kolację w Kursalon Vienna, w trakcie której posłuchacie koncertu z utworami Straussa i Mozarta!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »