Fly4free.pl

City break w Wenecji za 607 PLN. Loty z Katowic (sobota-wtorek) + noclegi w centrum

607 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W zimie warto wybrać się na okołoweekendowy wypad do Włoch. Poza wysokim sezonem możesz uniknąć tłumu turystów w Wenecji, dzięki czemu jesteś w stanie odkryć malownicze miasto na wodzie w jej pełnej okazałości.

Do Włoch udasz się w terminie 7-10 stycznia (sobota-wtorek). Czeka cię bezpośredni lot z Katowic na główne lotnisko w Wenecji, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu zatrzymasz się w eleganckim 3* hotelu Allegro San Marco. Jest on zlokalizowany na głównej wyspie, przez co będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacisz tylko 607 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 229 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 984 PLN/2 osoby/pobyt

W Wenecji proponuję ci zakwaterowanie w 3* hotelu Albergo San Marco. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 583 PLN/osoba

Wizyta w mieście nie może obyć się bez wycieczki po jego kanałach! Zarezerwuj prywatny rejs gondolą z odkrywaniem tajemniczych miejsc Wenecji, by zobaczyć niezwykłe oblicze tego regionu.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »