Fly4free.pl

City break w Walencji za 626 PLN. Loty (czwartek-niedziela) z Gdańska i noclegi hotelu

626 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na początku przyszłego roku proponuję ci wycieczkę do słonecznej Hiszpanii. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się do Walencji, gdzie skosztujesz pysznej kuchni, zobaczysz liczne zabytki oraz naładujesz swoje słoneczne baterie.

Do Walencji wybierzesz się z lotniska w Gdańsku w terminie 12-15 stycznia (czwartek-niedziela) przyszłego roku. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 3* hotel Hulot B&B. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, a z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 626 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 469 PLN/2 osoby

Gdańsk – Walencja – Gdańsk >>

Hotel 782 PLN/2 osoby/3 noce

W Walencji proponuję ci zakwaterowanie w 3* hotelu Hulot B&B. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w TV, komfortowe łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 336 PLN/3 dni

Nawet na krótki okres dobrze jest wypożyczyć samochód w Hiszpanii. Posiadając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie będzie ci się eksplorować wybrzeże Costa Blanca.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »