Fly4free.pl

City break w Sofii za 720 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu

720 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nataliya Nazarova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę wybrać się na wycieczkę w mniej popularnym kierunku? Chciałbyś odwiedzić Bałkany? W takim razie skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i odkryj malowniczą Sofię. W stolicy Bułgarii polecam zobaczyć sobór św. Aleksandra Newskiego oraz meczet Bania Baszi Dżamija.

Do Bułgarii polecisz w terminie 17-20 lutego (piątek-poniedziałek). Czeka cię bezpośrednia podróż z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie do Sofii, realizowana na pokładzie samolotu PLL LOT. Sprawdź wszystkie kierunki w dzisiejszej promocji tutaj >>.

Zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Best Western Terminus. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacisz 720 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 736 PLN/2 osoby

Warszawa – Sofia – Warszawa >>

Hotel 704 PLN/pobyt/2 osoby

W Sofii wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Best Western Terminus z codziennymi śniadaniami wliczonymi w cenę pobytu. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z dostępem do WiFi. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania stolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 145 PLN/osoba

Poznaj tajemnicze podziemia cerkwi Mądrości Bożej. Wybierz się na wycieczkę, w trakcie której odwiedzisz katakumby w Sofii z lokalnym przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »