Fly4free.pl

City break w Rzymie za 701 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Katowic i noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

701 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Igor Link / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj wyjątkowe Wieczne Miasto, które skrywa w sobie mnóstwo atrakcji związanych z czasami starożytnymi. Zobacz słynne Koloseum, odwiedź Panteon oraz skosztuj włoskiej kuchni.

Do Rzymu udasz się w terminie 9-12 grudnia (piątek-poniedziałek) z lotniska w Katowicach. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla posiadaczy Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W stolicy Włoch proponuję pobyt w 4* hotelu Turner, który zlokalizowany został niedaleko centrum miasta. Z lotniska Fiumicino w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub pociągiem — więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz noclegi zapłacisz 701 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1034 PLN/2 osoby/pobyt

W Rzymie rekomenduję pobyt w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Turner. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 149 PLN/osoba

Będąc w Rzymie, wybierz się na wycieczkę do Koloseum i Forum Romanum.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »