Fly4free.pl

City break w Rzymie za 264 PLN. Loty z Krakowa i 3 noclegi w 3* hotelu

264 PLN
koloseum w rzymie
Foto: ESB Professional : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zobaczcie jedno z najpiękniejszych miast w Europie! W stolicy Włoch odkryjecie starożytne zabytki, które swoją historią sięgają nawet czasów przed naszą erą.

Do Rzymu udacie się w terminie 20–23 lutego. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Krakowie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Tempio DI Pallade, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Ponadto będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Do tego obiekt jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta.

Termin podróży20–23 lutego
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 264 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 412 PLN/pobyt/2 osoby

Na miejscu rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Tempio Di Pallade. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Pokoje wyposażone są w prywatne łazienki. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Wiecznym Mieście?

Stolica Włoch jest idealnym miejscem na krótki city break. W Rzymie znajdziecie mnóstwo interesujących zabytków, które swoją historią sięgają czasów starożytnych. Niektóre z nich mają prawie 2000 lat! Poza tym odwiedzicie najmniejsze państwo świata, czyli Watykan.

W szczególności polecam wam zobaczyć najpopularniejsze zabytki: KoloseumForum Romanum i wzgórze Palatyn. Warto również odwiedzić wspaniały Panteon. Chcecie zrobić ładne zdjęcia? W takim razie przyjdźcie na Schody Hiszpańskie i w okolice Fontanny di Trevi.

Ciekawą atrakcją jest też Kapitol i znajdujący się przed nim Plac Wenecki. Z pewnością zrobią na was wrażenie. Poza tym powinniście odwiedzić Piazza Navona i Most św. Anioła.

Foto: Belenos-Shutterstock
Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »