Fly4free.pl

City break w Podgoricy za 506 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Krakowa i 4* hotel z krytym basenem

506 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Predrag Jankovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przyszły rok chcesz rozpocząć od wycieczki na południe? Co powiesz na wyjazd do stolicy Czarnogóry i to w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy? Szczegóły znajdziesz poniżej w tekście, zapraszam.

Do Podgoricy udasz się z portu lotniczego Kraków-Balice w terminie 20-22 stycznia (piątek-niedziela). W obie strony podróżować będziesz bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymasz się bardzo dobrym 4* hotelu Alexandar Lux, który znajduje się w samym centrum Podgoricy. W jaki sposób dostać się tanio z lotniska do miasta? Tego dowiesz się z tego wątku na forum.

Termin podróży: 20 – 22 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 506 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 519 PLN/2 osoby/2 noce

W Podgoricy rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Alexandar Lux. W cenie będziesz mógł korzystać z krytego basenu, dobrze wyposażonego centrum fitness oraz bezprzewodowego dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »