Fly4free.pl

City break w Lizbonie za 659 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w centrum

659 PLN
lizbona
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tatiana Bralnina / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przejedźcie się słynnym żółtym tramwajem, zobaczcie Torre de Belém i skosztujcie Bacalhau à Brás. Lizbona to idealny kierunek na jesienną wycieczkę w słoneczne rejony Europy.

Do Portugalii udacie się w terminie 3-6 grudnia (sobota-wtorek) z lotniska w Warszawie. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Lizbonie zatrzymacie się w Grande Pensao Residencial Alcobia, który położony jest w centrum stolicy, między placem Martima Moniza a placem Figueira. Z obiektu roztacza się panoramiczny widok na zamek św. Jerzego. 

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 659 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 768 PLN/2 osoby

Warszawa – Lizbona – Warszawa >>

Hotel 550 PLN/2 osoby

W Lizbonie polecam noclegi w Grande Pensao Residencial Alcobia. Każdy pokój wyposażony jest w WiFi, telewizor i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 123 PLN/osoba

Podziwiajcie Lizbonę o zachodzie słońca i spędźcie relaksujący czas na wygodnej łodzi.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »