Fly4free.pl

City break w Edynburgu za 570 PLN. Loty z Gdańska i 3 noce w hotelu

570 PLN
Foto: Sergii Figurnyi / Shutterstock
Czy może być coś lepszego niż propozycja wyjazdu w naprawdę atrakcyjnej cenie do najlepszego miasta na świecie? Chyba nie 😉 Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie propozycji, to do pięknego Edynburga udacie się za 52 PLN (w jedną stronę).

Do Szkocji udacie się z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w terminie 2-5 listopada (środa-sobota). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC za loty zapłacą 131 PLN/osoba.

W Edynburgu zakwaterowani będziecie w hotelu Travelodge Haymarket, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o 2 km. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Haymarket) dojedziecie tramwajem za 6,5 GBP.

Termin podróży: 2 – 5 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w hotelu zapłacicie 570 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 208 PLN/2 osoby

Gdańsk – Edynburg – Gdańsk »

Hotel 931 PLN/2 osoby/3 noce

W Edynburgu zakwaterowani będziecie w hotelu Travelodge Haymarket. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 200 PLN/osoba

Gustujecie w nietypowych atrakcjach? W takim razie obowiązkowo musicie udać się z wizytą do najbardziej znanych gorzelni w Szkocji.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »