Fly4free.pl

City break w Budapeszcie za 505 PLN. Loty z Warszawy + hotel na łodzi

505 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Luciano-Mortula / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
A może tak wycieczka do jednej z najpiękniejszych europejskich stolic? Budapeszt jest wyjątkowym miejscem, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji, na przykład wzgórze Gellerta czy słynny budynek Parlamentu. Do tego w trakcie wyjazdu zatrzymacie się w niezwykłym hotelu na łodzi zacumowanej u brzegów Dunaju!

Na wycieczkę udacie się w terminie 3-6 grudnia (sobota – wtorek). Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Budapesztu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z samym bagażem podręcznym.

Tym razem mam dla was propozycję niezwykłego zakwaterowania. Zatrzymajcie się w 3* Grand Jules – Boat Hotel, który – jak sama nazwa wskazuje – zlokalizowany jest wewnątrz specjalnie zaadaptowanej łodzi zacumowanej na rzece w centrum miasta.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel na łodzi

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 505 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 766 PLN/2 osoby/pobyt

3* hotel Grand Jules to wyjątkowe miejsce, które jest obiektem noclegowym na wodzie! Na miejscu czeka na was kajuta wyposażona w duże łóżko, prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 133 PLN/osoba

Wizyta w termach to jedna z obowiązkowych atrakcji Budapesztu. Zarezerwujcie bilet wstępu do kąpieliska im. Széchenyiego w Budapeszcie.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »