Fly4free.pl

City break w Barcelonie za 609 PLN. Loty z Katowic i noclegi w hotelu

609 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pajor Pawel / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka do stolicy Katalonii! Naładuj swoje słoneczne baterie oraz odkryj jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Zobacz na własne oczy Sagradę Famílię oraz odkryj Park Guell. Do tego miłośnicy piłki nożnej mogą wybrać się na Camp Nou.

Do Barcelony udasz się w dniach 14-17 stycznia (sobota-wtorek) z lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Hiszpanii zakwaterowany będziesz w hotelu Bedmates, który znajduje się w centrum. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 609 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 428 PLN/2 osoby

Katowice – Barcelona – Katowice »

Hotel 790 PLN/2 osoby

W Barcelonie proponuję noclegi w hotelu Bedmates. Do dyspozycji gości zostanie oddany nowocześnie urządzony pokój z prywatną łazienką, TV oraz darmowym WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 106 PLN/osoba

Odkryj pozostałości po twórczości Gaudiego w trakcie prywatnej wycieczki do parku Guell z lokalnym przewodnikiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »