Fly4free.pl

City break w Amsterdamie od 268 PLN! Loty do Eindhoven z Katowic + noclegi w 4* hotelu. Przejazdy od +70 PLN

338 PLN
Oferta wyprzedana
amsterdam panorama
Foto: fotolupa : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na okołoweekendową wycieczkę? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Amsterdamu! Za pakiet lotów, transferów i noclegów w 4* hotelu zapłacicie nieco ponad 300 PLN.

Do Holandii wybierzecie się w terminie 13-15 stycznia (piątek-niedziela). Wasza podróż rozpocznie się i zakończy na lotnisku w Katowicach. Skorzystacie z usług linii lotniczych Wizz Air. Pamiętajcie, że z niższej ceny skorzystają członkowie Wizz Discount Club.

Z Eindhoven do Amsterdamu dostaniecie się autobusem (od 34,99 PLN w jedną stronę/osobę) lub pociągiem (od 12,90 EUR w jedną stronę/osobę). W stolicy zatrzymacie się w 4* hotelu Roemer, który mieści się w centrum miasta.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony, transfery oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 338 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 247 PLN/2 osoby/pobyt

W Amsterdamie proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Roemer. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu >>

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »