Fly4free.pl

City break w Alicante za 532 PLN. Loty z Wrocławia (sobota-wtorek) + noclegi w hotelu

532 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: lunamarina / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj malownicze wybrzeże Costa Blanca na własną rękę. Wybierz się do Alicante, by zobaczyć najważniejsze atrakcje miasta, a także zaczerpnąć nieco południowego słońca.

Do Alicante udasz się w terminie 17-20 grudnia (sobota-wtorek) z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Hiszpanii polecam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu El Patio, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum Alicante. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 532 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 475 PLN/2 osoby

Wrocław – Alicante – Wrocław >>

Hotel 587 PLN/2 osoby/pobyt

W Alicante wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu El Patio. Na miejscu znajdziesz komfortowo wyposażone pokoje, które oferują wygodne łóżko, TV, przestrzeń do pracy oraz prywatne łazienki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 77 PLN/pobyt

Zachęcam cię także do wizyty w Walencji. Najwygodniej będzie, jeżeli pojedziesz tam autem, dlatego wypożycz samochód zaraz po przylocie do Alicante.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »