Fly4free.pl

City break na Fuerteventurze za 881 PLN. Loty (sobota-wtorek) z Warszawy i pobyt w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
881 PLN
Oferta nieaktualna
Morro Jable
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elena Krivorotova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pogoda za oknem nie rozpieszcza, dlatego nawet na kilka dni warto wybrać się tam, gdzie dodatnich temperatury oraz słońca będziesz mieć pod dostatek. W dogodnym terminie obejmującym weekend proponuję ci wycieczkę na popularne „Kanary”. Szczegóły? Te znajdziesz poniżej.

Na Fuerteventurę udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w terminie 16-19 grudnia (sobota-wtorek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na hiszpańskiej wyspie zatrzymasz się w 4* hotelu Pierre & Vacances Resort Fuerteventura Origomare, który znajduje się w północnym krańcu Fuerteventury, w miejscowości Lajares. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróży: 16 – 19 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 881 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1080 PLN/2 osoby

Warszawa – Fuerteventura – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 617 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel 681 PLN/2 osoby/3 noce

Na Fureteventurze proponuję ci noclegi w 4* hotelu Pierre & Vacances Resort Fuerteventura Origomare. Na jego terenie mieści się park wodny Craterpark, centrum fitness oraz bezpłatny parking. Każdy apartament składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 485 PLN/pobyt

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony Fuerteventury.

Przydatne informacje: Fuerteventura
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty986 PLN
  • Liczba ofert377
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. wcześniej
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Fuerteventurze
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »