Fly4free.pl

Chorwacja na wypasie za 1102 PLN. Loty z Krakowa + noclegi przy plaży w hotelu z basenem

1103 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Tupungato / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się jesienią do zjawiskowej Dalmacji!! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Chorwacji i odkryjcie piękno tego regionu. Możecie odwiedzić Split, Trogir i odpocząć na pięknych plażach. Do tego zatrzymacie się w świetnym hotelu z basenem!

Do Chorwacji udacie się w terminie: 7 – 14 października. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Splitu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Na miejscu proponuje wam zakwaterowanie w Beach Hotel Božikovina, który znajduje się obok plaży. Do waszej dyspozycji zostaną oddane komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami, basen i dostęp do WiFi.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 1102 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 357 PLN/2 osoby

Kraków – Split – Kraków >>

Hotel 1847 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dalmacji polecam wam zakwaterowanie w 3* hotelu Beach Hotel Božikovina. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają ten obiekt. Na miejscu dostępny dla was będzie pokój z prywatną łazienką, widok na morze i przestronne patio.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 910 PLN/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Volkswagena up! lub podobny model samochodu i odkryjcie Dalmację na własną rękę!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »